jacquesline_v (19) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szállítási gondok miatt meghíusúlt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás vétel nem erre gondoltam
Másik fél: korrekt partner, csak nem erre a termekre gondolt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
513934.Scott1 (238) (Vevő)
Semleges
2008.02.15. 17:33:23
52163275
Az eladót többszöri próbálkozás után sikerült csak elérni telfonon. Miután sikerült megbeszélnünk egy időpontot és helyszínt az átvételre, lemondta azt. Megigérte a másnap reggelt. Persze abból sem lett semmi. Hívtam, de nem vette fel a telefont, pedig az általa megjelölt időben hívtam. Azóta nem sikerültelérnem telefonon és lámcsak egyszercsak egy e-mail a vateráról, hogy értékelést készítet rólam...
Másik fél: telefonon is jeleztem, hogy epp koltozkodesben vagyok...es nem csak a vaterarol ment a mail, hanem en is irtam, hogy nem talalom az arut.valoban pozitivat kellett volna adnom neked,a hozzaallasod miatt meg kulonosen...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
76325.dgloria_a (2) (Vevő)
Semleges
2008.01.04. 07:34:34
46707741
Az elado nem elerheto.
Másik fél: igen, az en hibambol az unnepek elott/alatt nem lehetett elerni telefonon, de mailben valaszoltam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
