csokiboy01 (7) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Lakhely: Maglód
Regisztráció dátuma: 2009.04.27.
Utolsó belépés: 2015.09.09. 08:54
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a beszállító hibájából nem került időben hozzám a vásárló által megrendelt termék. Természetesen igény szerint a pénzt visszautalom, várom a rendelésemet továbbra is. Türelmes vevő és elnézést kérek a csúszásért. Ha tudnék pozitívat adni, abban az esetben, hogy nem jött létre a tranzakció még, akkor avval minősíteném a vásárlót!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A karácsonyi bonyodalom miatt csúszott a szállításAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
