peppyfox (588) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 590 | 633 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 614 | 659 adásvétel |
| Az eladóként kapott 506 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
serialkeyz12 (-1) (Vevő)
Negatív
2012.09.15. 09:53:14
1644160307
Egyáltalán nem kaptam meg a terméket. Elutaltam neki a pénzt, a kért számlaszámra, bemásoltam neki a bizonylatot, sőt, még printscreent-t is adtam neki a tranzakcióról, és ezek után azt állítja h nem jött meg a pénz, így nem küldi át az árút.
A kommunikációjával sem vagyok megelégedve, én naponta írtam rá h most akkor mi van, megérkezett-e a pénz, ő meg 2-3 nap után válaszolt, egy soros mondatban.
Felháborító, kéretik vissza téríteni vele a pénzemet, és kibannolni a piactérről!
Másik fél: Tipikus hitelrontó!!! Soha életében nem vásárolt semmit a vaterán, de az első alkalomnál negatívot ad!? Utalása 13.-án történt meg 14.-én negatívot ad, nem regisztrált felhasználó csak úgy beesett. Vásárlás előtt közöltem vele, hogy csak jóváírás után adom a terméket már leütés után követelőzött, hogy küldjem el a terméket mindenféle általa kreált igazolásokra. Több mint 500 pozitív értékelés után bárki ronthatja az ember hitelét? Miért kell ide mindenkit beengedni?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A címben és leírásban HALO REACH LIMITED EDITION + HALO WARS szerepel. Ehhez képest miután 3 nap várakozás után elmentem a termékért (2. alkalommal már) közölték velem, hogy már nem jár hozzá a HALO WARS. Akkor nem úgy kell feltenni. Meg mi az, hogy már nem jár? Nem az én hibámból kellett várnom, hiszen egyik üzletben sem volt már készlet és mire nagy nehezen sikerült beszerezniük, eltelt 3 nap. Jó nagy csalódás volt, de legalább nem akarta az eladó erőszakosan csak azért is eladni nekem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
