1016486.AlexKraichek (8) 78.57% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az elején a vevő ígérte az utalást de ez a mai napig nem érkezett meg.Levélben sem jelezte,hogy nem kéri a terméket.17 nap telt el a vásárlás óta.Ez így sajnos negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.extremehungary (82) (Eladó)
Negatív
2012.07.10. 23:21:35
1606762961
több mailt írtam, de nem jött válasz. már kb 2 hét telt el a vásárlás óta, szerintem ha kellett volna neki a termék, már szólt volna. vagy ha mégsem, akkor is szólhatott volna....volt már ilyen, nem szoktam problémázni rajta. de ha valaki ennyire passzív, az nálam midenképp negatív. (az x-aktákat, meg az úszó erődöt én is bírom)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SamuFruzsi (188) (Eladó)
Negatív
2011.12.06. 19:32:10
1469793785
Párszor egyeztettünk sikertelenül, azután már az sem történt meg. Legalább annyit mondott volna, hogy köszöni, de mégsem kell.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
