1023276.kadarvill (3) 61.54% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
sajna nagy csalódás volt ez az üzlet,de tanulópénznek jó volt.2650 ft helyett csak 1900 ft -kaptam "tévedésből" Kb 5 emailt küldtem 0 reakciót kaptam.A terméket azért elküldtem bízva benn hogy majd csak megkapom a maradékot is . Hát nem kaptam meg. Mindegy viseld egészséggel! No comment....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a kedves vevő nem megfelelő összeget utalt,de azért a terméket át tudta venni!489756.AZsuzsanna (224) (Eladó)
Negatív
2009.10.07. 12:46:02
151029573
Ennyi..... sok --------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Most nézzem már inaktiv szuper.Minek vártam eddig. Irt hogy utal de egy levélre sem válaszolt. Akkor most már értem.Azért jelezhete volna nem kell akkor már rég eladtam volna. NEGATIV NEGATIV.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489756.AZsuzsanna (224) (Eladó)
Negatív
2009.09.22. 21:38:21
151980209
SZERINTETEK MEDDIG KELLET VOLNA VÁRNOM!? EZ NAGYON NEM TISZTESSÉGES! ÉS AZ SEM ÉRDEKEL, HA NEGATÍVOT AD NEKEM, A SOK POZITÍVUMOM MELLETT ELFÉR ÉS MINDENKI MEGÉRTENE ENGEM, HA ELOLVASSA EZEKET A SOROKAT! NEM TEHET SENKI SENKIVEL ILYET!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489756.AZsuzsanna (224) (Eladó)
Negatív
2009.09.22. 21:35:33
151735711
Itt a következő termékem amit nem vett át és pénzt sem kaptam rá! Az áruim úgy rakom fel, hogy 14 nap áll rendelkezésre az árú átvételére! Ez sajnos nem történt meg 09.03.-a óta!! ERRE NEM TUDOK POZITÍVAT ADNI! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.489756.AZsuzsanna (224) (Eladó)
Negatív
2009.09.22. 21:30:19
151616348
A termékeim közül majd 6 terméket leütött, de nem jelentkezett értük! Az e-mailemre nem reagált, csak annyit írt, hogy átutalom majd az összegeket... A mai napig nem kaptam semmilyen pénzt és reakciókat az e-mailemre! Szélhámosnak tarom itt a Vaterán! Én személyes tiltólistára tettem. Sajnálom, hogy ilyen emberbe is bele kellett ütköznöm itt a Vaterán! NEM AJÁNLOM SENKINEK! SAJNÁLOM, DE CSALÓDTAM! :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.946466.dagicom_v (128) (Eladó)
Negatív
2009.09.15. 09:19:42
151092019
A vevő nem keresett meg pedig az én adataim elküldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.872958.magyar71 (557) (Eladó)
Negatív
2009.09.14. 12:18:32
151940910
A vevő a 3. e-mail-re sem reagált!Sajnos eltelt 20 nap!A termékeket újrainditottam!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.872958.magyar71 (557) (Eladó)
Negatív
2009.09.14. 12:17:33
151836573
A vevő a 3. e-mail-re sem reagált!Sajnos eltelt 20 nap!A termékeket újrainditottam!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.