Domingez79 (674) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 677 | 891 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 684 | 898 adásvétel |
| Az eladóként kapott 255 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
beszéltünk pár napja és tudta hogy beteg voltam ..de ezt nem is szeretném tovább magyarázni..
Másik fél: Nem a betegség volt a probléma, hanem hogy a megbeszélt 2 határidőből egyiket sem sikerült tartani. A telefonos megkeresést sem, csak a negatív értékelésem után. Kommunikációval megoldható lett volna, ha nem kéred akkor is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
decemberegy (1486) (Eladó)
Negatív
2012.03.28. 09:14:50
1558578047
Az árunál simán 225ft szerepelt,kért elsőbbségit ami+40ft.265ft-ot kértem,rögtön feladtam ha ilyen sürgős,hogy els.-vel kéri.Eztán kekeckedett.Még nála sem volt a cucc,de tudni vélte csomagolással 10 deka alatt van ami szerinte 230ft.Kb.8 emailt írt amire kénytelen voltam írni.Napokig nem utalt,amikor megkapta az árut azt mondta 85g./Elhiszitek?Merevítős bélelt cicifix+gondos csomi/Eztán lesemlegesezett,a csillagjaimat lehúzta.Szerintem az egész időhúzásra ment,hogy megkapja a segélyt.KERÜLENDŐ!
Másik fél: Nem is vártam más értékelést. Akkor tisztázzuk: 1. normálisan kérdeztem-válaszoltam, annak ellenére, hogy úgy kötsz, mint a gipsz. 2. Hazugnak titulálsz, mert szövegértési problémáid vannak. 3. A posta csak nem stimmelt, pont ezt akartam elkerülni. És Te fenyegetőzöl... Egy büntetés vagy, az emberiségnek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Írtam neki hogy elveszett a bankkártyám hogy vagy rózsaszín csekken ha tudja küldje vagy ha tud várjon két nappal ezelőtt írtam hogy megvan a kártya utalhatja a pénzt erre azt mondta hogy nem kell neki mégsem erről ennyit -----------------------------------
Másik fél: Hát persze: még hazudni sem tudsz rendesen. A vaterán az ilyenek hamar "elvéreznek"..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
