zsanettp (52) 96.43% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 54 | 55 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 60 | 61 adásvétel |
| Az eladóként kapott 56 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Csillagos NEGATÍV!!!!!!Az árú hibás volt,visszaküldtem(saját költségre!)Többszöri ígérete ellenére nem kaptam vissza a pénzemet!Hivatkozott hogy az Isten "háta mögött lakik" nincs bank,így nem tud utalni!Második lehetőség:legyen postai(rózsa színű csekk).Erre is rábólintottam,így már több mint 1 hónapja várom a pénzem!Annyira arcátlan hogy tegnapig(míg le nem tiltották!)ismét árúba bocsátotta azt a terméket aminek az árával nekem tartozik!Gusztustalan,undorító!!!!!
Másik fél: Senki nem kérte a KEDVES vevőt, hogy saját költségére küldje vissza a terméket, én felajánlottam -miután minden mondvacsinált problémát kitalált a termékre-, hogy amint lesz lehetőségem, az általa utalt összeget visszaküldöm, erre azonban úgy lett volna lehetőség, hogy csekken feladom a címére(ez is csak nekem lett volna plusz költség), utalni sajnos nem tudtam, ezen 1 hétig vacilált, nincs időm hülyeségekre, sajnálom, én is dolgozom!Ja, és mellékesként folyamatosan fenyegetőzik(várom szeretettel!!)!Nem ajánlom senkinek, a tipikus elégedetlen, kötekedő!Máskor üzletbe menjen vásárolni, bár ott sem hiszem, hogy megfelelő áru lenne számára!
Sajnos nem szerepelt a termékleírásban, hogy a játék lapjai közül több gyűrött volt, és volt némelyik szakadt is. Az érintő pontok közül már több nem is működött. Bár egy forintért vettem, de a postaköltséget sem érte meg. Próbáltam a játék megérkezése után ezt tisztázni, de egyetlen levelemre sem jött válasz. Nem tudom ajánlani az eladót.
Másik fél: Az, hogy egyetlen levelére sem ment válasz, az 1 levél volt, 2 napot nem tudott várni a válaszra, sajnos nem tartózkodom folyamatosan a gép előtt!Kinyitottam a játékot, én szakadtat nem fedeztem fel, és nem nyomkodtam végig kb. 80 pontot, hogy mindegyik működik-e!Ráadásul 1 FT-ért nyerte meg, az aukció lezárása előtt nem érkezett kérdés állapotot illetően, fel volt tüntetve, hogy használt!Inkább átvittem volna a szomszédba a rászorulóknak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
