barnane (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pontosan 28 napig tartott elutalnia a vételárat egy olyan termékért, aminek az aukcióját maga záratta le "sürgős" jelszóval!!! Azért már másnap hisztérikusan küldte a semleges értékelést, hogy hol van már a csomag!!! Nos kérem szépen a postán, merthogy 1 nap alatt nem ér oda, és legközelebb lesz szíves a szokásos levelezési módokon egyikén rákérdezni! Ekkora bunkóságot, hogy egy hónapig nem utal, utána nulla postázási időt vár és az értékelésben fenyeget....Soha többet ne merjen nálam licitálni!
Másik fél: Pontosan Közbejött egy olyan problémám ami végett nem tudtam utalni a pénzt.Nem küldtem hisztérikusan a visszajelzést csak azt hittem hogy nem kaptad meg a pénzt mert a utalásom nem sikerült mikor próbálkoztam.Nem fenyegettelek meg.És mi az hogy csak egy idegen embert lebunkózol?CSAK BESZÉLNI AKARTAM TELEFONON VELED HOGY ELKÜLTED E MERT JÁRTAM ÚGY HOGY NEM KAPTAM MEG A POSTAI CSOMAGOT.EZÉRT JELEZTEM SEMLEGESET.nEM LICITÁLOK NÁLAD TÖBBET DE MÁSNAK SEM AJÁNLOM MERT CSAK IGY MINDENKIT LEBUNKOZÓL!Sajnálom hogy igy alakult!
