10671089.Csibe96 (2) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő többszöri megkeresés után haladékot kért, mondván, hogy egy ideig nem lesz gépközelben...Egy hónapot vártam, azóta sem jelentkezett. Sajnálom, de nem szeretnék feleslegesen jutalékot fizetni, így ez negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mano606_t (1034) (Eladó)
Negatív
2009.09.02. 20:31:53
694175109
sajnos több mint egy hónapot vártam és nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több mint egy hete nem jelentkezik a megnyert kerékpárért,nem válaszol az e-mail-ekre.Sajnos nem tudok tovább várni a semmire.Ha jelentkezel visszavonom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bottegaveneta (34) (Eladó)
Negatív
2008.10.12. 23:45:20
422429344
Remélem a Teszvesz kizárja, mert AZ ILYEN NEM IDE VALÓ!!Én meg persze fizessem maga miatt a jutalékot?!Mélyen szégyelje el magát és gondolkozzon el rajt, hogy másnak anyagi kárt okoz azzal, hogy 2 HÓNAPJA csak hiteget, de fizetni nem tud
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bottegaveneta (34) (Eladó)
Negatív
2008.10.12. 23:40:54
422595199
Senkinek sem ajánlom, 2 HÓNAPJA képtelen fizetni, a sorozatos megkeresésekkor is csak hiteget, ígérget össze-vissza.Az én türelmem is véges! AKI NEM KÉPES FIZETNI AZ NE LICITÁLJON!!!Gerinctelen némber, szórakozzon a tudja kivel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.