rolekx72 (50) 96.23% felhasználó összefoglaló oldala

96.23% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
96.23% pozitív visszajelzés
(51 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 51 54 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 2 3 adásvétel
0 0 59 63 adásvétel
Az eladóként kapott 16 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Halásztelek
Regisztráció dátuma: 2009.08.02.
Utolsó belépés: 2014.05.18. 17:54
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

4461490.Balintv3 (13) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.01.18. 09:16:39

Termékkód

1701586661

Előbb alkudozik a sz.gépre leüti,majd ezt írja: "Az értékeléseid közt látom,hogy ezt a gépet már eladtad " Szánalmas vagy,az egy tejesen másik számítógép. Ezzel az utolsó, meg nem történt üzlettel végeztem a vaterával.Nagyon sok undorító ember van,itt akik csak mások lejáratása miatt regisztrálnak.Némelyik ember ha már rendelkezik 20-30 pozitívval valami 100ft-os üzlet miatt,azt hiszi bármit megtehet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ez a vatera!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kamaszutra (211) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.09.05. 19:59:35

Termékkód

1469200400

Nem ajánlom senkinek, hamis eladó.
Másik fél: Engem ne nevezzél hamis eladónak amikor te tetted tönkre a telefonokat azzal,hogy aksi nélkül töltötted.A telefonok jók voltak mi ezeket használtuk. Én még ennek ellenére is visszavettem volna de te nem jelentkeztél.Link és megbízhatatlan ember vagy.Senkinek sem ajánlom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kamaszutra (211) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.09.05. 19:58:46

Termékkód

1469198419

Rövid és tömör értékelésem az hogy nem azt kaptam ami a leírásban szerepelt,nem veszem a fáradtságot, hogy vissza vigyem a terméket bár először nem állt szándékukban vissza venni amin nem csodálkozom mert konkrétan olyan hibája van a készülékeknek ami miatt használhatatlan, én helyes leírással vissza teszem eladásra ahogy nekik kellett volna.Szerintem ilyen eladóknak nincs helye itt.
Másik fél: Eleve egy hét elteltével jöttél a telefonért úgy ,hogy mi kerestünk meg téged.Egy pár nap után kiderül,hogy aksi nélkül töltötted a telefonokat ami simán okozhatta a meghibásodásukat.Ezek után én mondtam,hogy visszaveszem de te azóta sem jelentkeztél,ennek már jó pár hete.Akkor miről beszélsz.Te eleve egy megbízhatatlan ember vagy.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.