egabesz81 (7) 81.82% felhasználó összefoglaló oldala

81.82% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
81.82% pozitív visszajelzés
(9 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 9 9 adásvétel
Semleges: 7 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 15 18 adásvétel
Az eladóként kapott 14 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Abony
Regisztráció dátuma: 2009.08.09.
Utolsó belépés: 2011.12.06. 17:48
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Buksikoma (277) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.01.10. 12:01:00

Termékkód

1512333698

A vásárolt termék " hibátlan újszerű"-ként lett meghírdetve. Rá is kérdeztem, hogy tökéletesen működik-e. A válasz az volt, hogy minden rendben van a termékkel. Amikor azonban végre, két hét után megkaptam, kipróbáltuk,kiderült,hogy nem működik. Elvittük szervízbe, ahol azt mondták a sok használattól elkopott, cserélni kell az alkatrészeket. Az eladóval lehetetlen felvenni a kapcsolatot, az e-mailekre nem válaszol a telefon mindig ki van kapcsolva. Nem ajánlom senkinek. NE VÁSÁROLJATOK TŐLE!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Benyoo (37) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.12.02. 11:05:29

Termékkód

1510809203

SENKINEK SEM AJÁNLOM!!! Az "eladó"-t semmilyen módon nem értem utol. A telefonja a leütés után két napig volt bekapcsolva de nem vette fel nem hívott vissza, AZÓTA KI IS VAN KAPCSOLVA. Az email-ekre sem válaszolt. 9 napja várok. Szerintem az ilyen ember nem idevaló, feketelistára kell tenni a telefonszámával együtt. Remélem nem regisztrálja be magát más néven újra és nem okoz másoknak kellemetlen heteket. SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!
Másik fél: Köszönöm a senkinek nem ajánlását tisztet Uram! Amint látom a többi vásárlóm meg volt elégedve és pozitív értékelést adtak és Ők is tőlem,mert korrekt megbízható partnerek.Igen megtisztelő és UTOLSÓ figyelmeztetés tárgyú levelét köszönöm,de mivel külföldön tartózkodtam és nem voltam internet közelben csak ma hazaérésemkor tudtam elolvasni.A telefonom pedig itthon volt és lemerült miközben én a világ másik felén voltam.Köszönöm megtisztelő türelmét és további jó Vaterázást kívánok Önnek,hisz Ön türelmes megértő vásárlóként teljesen idevaló,hisz üzletben nem kaphatja meg azonnal amit kíván.Kellemes Ünnepeket Önnek.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.