11347026.Verabazsi (8) 68.18% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
szimo76 (12086) (Eladó)
Negatív
2017.02.08. 11:41:51
2374459967
Több hónapot vártam,de sajnos nem kaptam utalást:((Írtam is neki,de nem jelezte,hogy nem kérné a terméket...Sajnos ez így negatív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő nem jelentkezett, többszöri megkeresésemre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor, sajnos ez többször előfordult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a megbeszéltek ellenére nem jelent meg az áru átadásakor, sajnos ez többször előfordult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Makvirag4 (593) (Eladó)
Negatív
2016.11.22. 13:56:08
2360613644
Legalabb annyit valaszolhatna, h meggondolta magat vagy barmi egyeb ok miatt megsem veszi at a termeket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tobbszor kerestem, h mikor venne at a termeket, egyszer kerdezett idopontot, de azota sem jelentkezett.A vevő miután leütötte a terméket e-mailben megkeresett hogy mekkora a termék mérete. Válaszoltam és egyben el is küldtem az utaláshoz szükséges adatokat. Ezek után már nem válaszolt a többszöri megkeresésemre sem. Ha nem kéri minek üti le és miért nem válaszol.????!!!! Legalább megtisztelt volna annyival, hogy ír ,hogy nem kéri.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.delfinsors (521) (Eladó)
Negatív
2016.09.28. 10:19:22
2314326341
Először azt írta, hogy utalja a pénzt, majd nem jelentkezett többet. Többször is írtam neki, még azt is, hogy nem gond, ha mégsem kéri, csak szóljon, hogy újra meg tudjam hirdetni, de nem reagált több levelemre sajnos...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom tényleg, de 2 hetet vártam. A vásárlási értesítővel 3 e-mailt küldtem egyikre sem jött válasz. Viszont minden nap belép az oldalra. Türelmes és megértő az ember, de ez negatív viselkedés!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.