11395605.Zohann24 (5) 69.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Jutalékvisszatérítés
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
na ö 1 igazi bunko
Másik fél: Látod az nem az én bunkóságom, és nem szeretem ha fenyegetnek..... Problémás vásárló, nem ajánlom.az aukcióban leírt árut küldtem , nem tettszett és követelte h küldjem neki vissza az árát... vásárolni boltba sem így megyünk -
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nyuszika1983 (386) (Eladó)
Negatív
2010.04.12. 17:39:31
959786682
Problémás vásárló.Eleinte nem akart utalni,majd arra hivatkozott hogy borítékban föladta.közel 3 hét alatt ért ide a pénz (utalással). Azóta is rendszeresen, napközben és esténként is telefonon zaklat.Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem utalt a megbeszélt időpontra, utána ígérte, hogy személyesen jön, de nem ért ide....
Másik fél: Ha ad egy számot miért nem lehet elérni rajta??? Igen elmentem hívtam nem vette fel a telefont én ott lezártam a témát...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
