gabor784 (76) 97.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 78 | 85 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 81 | 88 adásvétel |
| Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vásárlás előtt megkérdeztem az eladót,hogy az általa forgalmazott ledes izzó alkalmas e az országúti és tompított fény kapcsolására, a válasza az volt hogy igen. A budapesti General Electric laborjában bevizsgálták az eladó által is forgalmazott ledes izzót,a vizsgálaton kiderült,hogy ez egy gagyi bevizsgálatlan,jeltelen H4-es fényszórókhoz teljes mértékben alkalmatlan,mert a két funkciót/ országúti- tompított/ nem képes nyújtani.A vizsgálat eredménye az interneten megtekinthető! Nem ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
playboycsaj22 (152) (Vevő)
Negatív
2011.03.27. 11:12:52
1443344866
Én szóltam,hogy mikor tudom utalni a pénzt,erre ő azt írta hogy a vatera számláz neki mielőtt lezárnánk a tranzakciót és ez nem volt igaz.
Nem megértő!!!!
Másik fél: Úgy gondolom, hogy nem sok ember lesz, aki 20 napot vár arra, hogy valami érdemleges választ kapjon a megrendelt termékével kapcsolatban. Ott kezdődik, hogy megrendelés után nem vette fel velem a kapcsolatot hetek multán is csak az én e-mailomra válaszolgatott, hogy majd a jövő héten, nincsen pénze, mert diák. Akkor kell megrendelni valamit, ha meg is akarja venni., és meg is van rá a pénz.
Nem vette fel velem a kapcsolatot, folyamatosan halogat.!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
