anzano (676) 94.71% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 716 | 798 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 68 | 71 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 40 | 41 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 824 | 910 adásvétel |
| Az eladóként kapott 581 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék minősége erősen kifogásolható volt, nem eredeti árut vártam, de a kifizetett vételárért (36e) elvárható lett volna egy minőségi szint. Az árut a kézhezvételt követően másnap visszaküldtem, a vételárat nem utalta vissza. nekem -36, neki +36 ezer forint...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
-------------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.16 ezer forintot elbuktam emiatt a ........ :((((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Heteken keresztül nem tudtam vele kapcsolatba lépni, mire végül jelentkezett és azt mondta, hogy vissza utalja a pénzt, mert nem kapta meg a terméket, ezért nem tudja elküldeni! Megadtam a bankszámlaszámomat, erre két nap múlva jön egy csomag, amiben benne volt egy teljesen másik pénztárca, mint amilyet én rendeltem! Ráadásul, hamisított, ronda! Írtam neki, hogy vissza küldöm a terméket, mert nem ezt kértem és ő utalja vissza az árát! Azóta nem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Két terméket rendeltem és fizettem, amiből csak egyet küldött el,pénzt nem kaptam vissza,az e-mailekre sem válaszol!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sokára ugyan, de megkaptam az árut. Nem gondoltam volna, hogy megkapom. Kellemesen csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Majláth_Konrád (289) (Vevő)
Negatív
2011.07.30. 08:50:53
1463068478
Két táskát rendeltem és két táskának az árát utaltam át, de csak egyet kaptam. Levelet írtam az eladónak, de nem reagált a levelemre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.plastics182 (14) (Vevő)
Negatív
2011.07.24. 20:54:13
1460756345
Az összeget elutaltam, már nagyon régen és nem kaptam még mindig meg a kifizetett árut, sőt e-mailra nem válaszol telefont nem veszi fel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék árát több hete elutaltam és nem kaptam még meg. Telefont nem veszi fel és az emailre se válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó pár hete inaktív lett, nem lehet elérni, nem válaszol semmilyen megkeresésre. A megrendelt cipőt nem küldte el, szeretném visszakapni a pénzem mielőbb! Feljelentés-gyanús eset.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1474853.trojai111 (127) (Vevő)
Negatív
2011.07.18. 13:14:50
1463023823
Múlthónapban rendeltem ettől a gerinctelen embertől egy converse női cipőt,aminek az árát másnap feladtam neki.A mai napig nem kaptam meg,e-mailre nem reagál telefonja kikapcsolva.Ha valaki tudja a címét,kérem irja meg a következő e-mail címre:[email protected] A feljelentés végett kellene.SENKINEK SEM AJÁNLOM EZT A CSALÓT,AZ ELMÚLT IDŐBEN CSAK NEGATÍV ÉRTÉKELÉSEKET KAPOTT.REMÉLEM HAMAROSAN A MEGÉRDEMELT HELYÉN LESSZ,A RENDŐRSÉGEN.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Június 17-én rendeltem az eladótól 1 db 15.000,-Ft-os GUCCI pénztárcát. Pár perc múlva jött az eladótól egy levél, hogy hová utaljam a pénzt. A pénzt másnap befizettem a számlájára. Azóta várom a pénztárcát! Kerestem az eladót telefonon, e-mailban, eredménytelenül. Mai napon látom, közben az eladó inaktív lett. RENDŐRSÉGI FELJELENTÉST ÉS IS MEGTESZEM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Már több mint egy hónap eltelt a fizetés óta ami nem kicsi összeh postaköltséggel együtt több mint 20000 forint nem lehet az eladóval kapcsolatba lépni . Nem elérhető telefonon sem az e-mailekre nem válaszol az árút persze azóta sem kaptam meg KB egy hónappal ezelőtt küldött egy üzenetet hogy megkapta a pénzt és meg is rendelte az árút de látom már volt ilyen akinek ezt mondta. Egyszó mint száz se pénz se posztó a bíróságon folytatjuk már megtettem énis a feljelentést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A aukció még nem jött, létre a pénzt átutaltam, igaz késve, de ezt jeleztem az eladó felé,aki tudomásul is vette, sőt örült, hogy jeleztem. Azóta elérhetetlen ,nem reagál egy e-mail-re sem.Nem tartom korrektnek.Úgy gondolom, hogy minden problémát lehet orvosolini, de az eladó nem reagál, így nehéz.Így nem igazán ajánlanám senkinek sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2011.06.03-án átutaltam a nem olcsó összeget egy pénztárcáért, amit azóta sem kaptam meg. Próbáltam a vaterán keresztül, e-mailben és telefonon is kapcsolatba lépni az eladóval, de nem válaszol semmire, eltűnt a pénzemmel együtt és NEM KAPTAM SEMMIT!!! Senkinek nem ajánlom, hogy bízzon benne!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.HapinnesFact (25) (Vevő)
Negatív
2011.07.13. 17:48:01
1459798653
FIGYELEM MINDEN VÁSÁROLNI KÍVÁNÓ VATERÁZÓ! Ebben az üzletemberben senki se bízzon! Vásároltam tőle egy NIKE férfi papucsot 2011.jún.14 én, leütöttem az árut,jött automatikus email az eladó féltől , hogy hova utaljam a pénzt. Másnap be is mentem a bankba, befizettem az összeget, megjegyzésbe beleírtam a felhasználónevem ahogy kérte, hogy ki tudja küldeni nekem. 1 hónapon keresztül hívtam és emaileztem vele, EGYIKRE SEM VÁLASZOLT! AZ ÖSSZEGNEK ANNYI ÉS NEM VÁLASZOL SEMMIRE! SENKI NE BÍZZON BENNE!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A pénz befizetése után (részemről) az eladó állítólagosan feladta a vásárolt terméket, de azt a mai napig nem kaptam meg!Az eladóval egyáltalán nem tudok kommunikálni,az sms-eimre nem válaszol ill.egyszer válaszolt csak a telefonhívásaimat nem veszi fel,vagy nem elérhető.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.SEMMILYEN TERMÉKET NEM KAPTAM! TÖBB MINT EGY HÓNAP ELTELTÉVEL SEM. A PÉNZT ÁTUTALTAM, DE SEMMI. IRTAM E-MAILT, HIVTAM DE NEM VOLT KÉPES FELVENNI A TELEFONT. SZÁNALMAS EGY ALAK.NEMÉRTEM HOGY LEHETNEK ILYEN ELADÓK A VATERÁN. SENKINEK SEM AJÁNLOM!, CSAK ---------------------------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.És sem kaptam meg az árut...az e-mailekre nem válaszol!gusztustalan ember az ilyen...diák vagyok,a nyári fizetésemből szerettem volna sarut venni...a pénz elutalva,saru nincs!tényleg köszönöm te szemét
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ildikoka75 (178) (Vevő)
Negatív
2011.07.08. 21:47:59
1462841923
Egyedülálló Anyukaként, hónapokig gyűjtöttem erre a rohadt sarura. Hétfőn megnyertem az aukciót, kedden reggel kifizettem, ennek már 3 hete, és ez a gyökér nem küldi. Nem sül le a bőr a képedről. Szégyeld magad. De nem baj, a rendőrségen a feljelentést már megtettem. Csak tanácsolom a többi kársolultnak, hogy ők is tegyék meg. Ne hagyjuk annyiban, mert akkor folytatja tovább ez a szerencsétlen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Senkinek nem ajánlom.Egy inkorrekt eladó. Hetek óta várok arra a nyomorult papucsra,de még a telefont sem veszi fel. Pedig a pénzt már rég átutaltam neki. Szégyellje magát az ilyen ember,aki másokon élősködik,és másokat megkárosít. Utald vissza Antalka az 1780 forintomat sürgősen,mert három gyerek mellett ezt nem engedhetem meg magamnak .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.még van képed értékelést küldeni Antalka?! :) amikor el se küldted a terméket lángész. legyél boldog a kemény 2300 ft-oddal :D gratulálok a vaterának, meg az ilyen kamus semmirekellőknek (Y)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felháborító, hogy több vásárló nem kapott árút,és mégis "profi" eladó. Hogy lehet ez? Én tök mást kaptam, mint, amit kértem, saját költségemen visszaküldtem, majd azóta elérhetetlen. Ekkora gerinctelennel sosem talákoztam, és a vaterát is nagyon hibásnak tartom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom hogy negatívat kell adnom de nem tehetek mást az "óra" 16900 ft amit kaptam már az érkezés pillanatában hibás volt /hiányzott belőle kő/, emellett 1 hét elteltével kezd lekopni róla a festék. az eladó a telefonját nem veszi fel hogy elmondhassam neki a problémát. "Nyilván tudja hogy miért keresem...." én nem ajánlom senkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hasonló mind a már egyszer leirt GAGYI!!! Ne vegyetek tőle, mert két napot se bír ki, ugy hogy a festék le ne jöjjön a termékről!!! NEM IDE VALÓ, HAMISÍTVÁNYT ÁRULÓ CSALÓ! A telefonja NEM él amiért megint csak bünti járna!!! Kerüljétek nagy ívbe! ------------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A papucs megérkezett, de még ilyen GAGYIT, FRÖCCSÖNTÖTT UTÁNZATOT NEM LÁTTAM! Ez hamísítvány csalás a termék nevével!!! Hiába irtam számtalan levelet, hivtam telefonon /amit mind másét se, NEM veszi fel/ hogy vegye vissza, semmi reakció! Ez kimerítí a termékhamisítás fogalmát!!!!! NEM AJÁNLOM, MINDEN TERMÉKE HAMISÍTVÁNY GAGYI!!! --------------------------------------------------- És még ilyen "eladó" lehet profi ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt elküldtem és nem kaptam meg az árut!Több e-mailt küldtem,de egyikre sem válaszolt!3900 Ft többet ér,mint a saját becsülete!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.torkoszsolt (28) (Vevő)
Negatív
2011.06.23. 21:11:32
1461316818
Sajnálom, hogy negatív kell adnom de nem tehetek mást!!! Egyeltalán nem lehet elérni telefonon nem veszi fel, nem is hív vissza! Miután elküldtem neki az összeget másnap kaptam egy emailt, hogy mit írjak a közlemény rovatba más különben nem kapom meg az árut!!! Ennek ellenére megkaptam a kért papucsot de az egy nagy GAGYI!!!! Nem mást mint átverés!!! Sajnálom, hogy ilyen eladók vannak a vaterán!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos többszöri keresésemre sem tudtam elérni az eladót! Még nekem került költségbe! Én olyan eladónak nem utalok pénzt akit nem lehet elérni! Nem értem miért vannak még ilyen "eladók" a vaterán!!
Másik fél: EZ EGY SENKI! HOL AKART ELÉRNI, TALÁN HÁZHOZ MENJEK? MINDEN SZÜKSÉGES INFORMÁCIÓT MEGKAPOTT A VATERÁTÓL, ÉS UTAÁNA MÉG TŐLEM IS E-MAILEN KERESZTÜL. KETTES ÉRTÉKELÉSŰ KIS SENKI.. CSAK AZÉRT VAN HOGY RONTSA AZ ELADÁSAIMAT! NEM IDE VALÓ.. EZ RÖGTÖN LEJÖTT. rá se merj nézni a cuccaimra te piti kis senki!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru nem érkezett meg már 3 hete rendeltem! Mindenki döntse el!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ennek a papucsnak semmi köze a nike-hoz. nagyon silány termék ennyi pénzért:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Nike papucs nem eredeti!!!!Sandc van ráírva,persze van rajta egy Nike pipa.Mivel személyesen nem tudtam megnézni,akkor derült ki mikor postán megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.deathbird_a (69) (Vevő)
Negatív
2011.05.23. 12:23:43
1451343590
Nem volt hajlandó kicserélni a cipőt aminek a mérete nem volt megfelelő.Lekezelően írt amire napokat vártam.A pénzt a végén visszakaptam,miután segítséget kértem egy ügyvéd barátomtól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Termék minősége silány.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsuscsinnyo (21) (Vevő)
Negatív
2011.04.07. 18:06:46
1445643947
A leginkorrektebb eladó, akivel valaha találkozta! Sms-eimre nem válaszolt, telefonjaim sokszor fel sem vette, vissza sem hívott. A termék megérkezéséig sokáig kellett várnom, problémák is merültek fel ennek kapcsán, és nem utolsó sorban a terméket eredeti,hibátlan minőségű terméknek írták le,ezzel szemben egy rossz, kifolyt ragasztós, elcsúszott varrásos koppintott terméket kaptam. És miután aznap jeleztem feléjük a problémám, semmi reakció azóta. Így rendeljetek tőlük bármit is!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a tranzakció,mert 4 napig vártam arra,hogy egyáltalán arra ,hogy hova utalhatnám a pénzt válaszoljon,de még erre se sikerült pedig úgy hirdette a terméket,hogy "egyből postázom". Szóval senkinek nem ajánlom akinek sürgős lenne. Én próbáltam a vaterán keresztül emailen,és sms útján is elérni. Az smst megkapta mégse válaszolt. Üzenetet megnézte és arra se. Szóval ennyi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A képen szereplő aru, köszönő viszonyban sem volt a postán megérkezett termékkel. A bőrnek írott táska anyaga természetesen műbör. Ritkán lehet találkozni, ilyen silány minőségű táskával. A csere beigérése után, az illető eltünt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEGATÍV
AZ ÁRU AMI NAGYON DRÁGA VOLT 16900 DKNY
"MINŐSÉGI " ÓRA NEM FELELT MEG CSAK UTÁNZAT
LEHET MERT MÁRIS TELJESEN LEKOPOTT(1.5 HÉT) ÉS MIRE
KÖZÖLTEM EZT AZ ELADÓVAL ,A VÁLASZA: NEM TUD
MIT KEZDENI VELE! KORREKT NEM?
Másik fél: Nagyon érdekes a vevő panasza. Az óra EREDETI!!
Több ilyen órát eladtam, senkinek nem volt gondja vele.
Fogalmam sincs mit csinált egy ilyen gyönyörű ékszerórával.
Mivel nem láttam nem is tudom elképzelni hogy lekopott, ez szerintem lehetetlen, már csak azért is mert a családba is van ilyen, egyidős a vevőével és annak a világon semmi baja. Ezek alapján mit csináljak vele???
Az én értékelésem sem más mint NEGATÍV!!
Nem is szeretnék ismét kapcsolatba kerülni a vevővel.NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vételár kifizetése óta 10 nap telt el, az árut nem küldi, a levelekre nem válaszol! Kerüljétek el nagy ívben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a várt terméket kaptam, a korábban megbeszélt 105 cm-es nike öv helyett 115 cm-eset küldött és az a 10 cm különbség elég hogy ronda legyen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
737538.focimen_v (1) (Vevő)
Negatív
2010.03.03. 15:46:05
161868296
Írtam levelet neked de nem kaptam vissza választ hogy megbeszéljük a szükséges dolgokat!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
