szuszoka_2008 (150) 93.1% felhasználó összefoglaló oldala

93.1% pozitív visszajelzés
(162 Felhasználó adta)
93.1% pozitív visszajelzés
(162 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 162 187 adásvétel
Semleges: 10 adásvétel
Negatív: 0 0 12 12 adásvétel
0 0 184 209 adásvétel
Az eladóként kapott 26 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2008.10.15.
Utolsó belépés: 2013.04.12. 09:01
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Dmnk910 (1117) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.09.07. 14:28:18

Termékkód

1491642233

Arról nem tehetek, hogy kifogtam egy betegséget a picivel...nagyon sajnálom, hogy nem tekinthetted meg személyesen a bukósisakot...Te is vehetted volna a fáradtságot és eljössz hozzám, nem távolság, de egy Decathlon sport áruházat is útba ejthettél volna, ahelyett hogy Negatívot osztogatsz, olyanért, amiért nem érzem magam hibásnak az adás-vétel meghiúsulása miatt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Lehet nem értem rá a gyerek miatt, de Te sem törted magad...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

macskababy (990) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.03.01. 12:15:19

Termékkód

1444421035

Sajnálom, de ez negatív. A még 1 napig érvényes belépőt délután 6után leütötte, nem jelentkezett, én sms-t küldtem, hívtam telefonon, erre semmi reakció, majd másnap délelőtt küld egy sms-t az aznapig érvényes belépőre, hogy mégsem kívánja átvenni, mert a gyerekek így meg úgy. Gondolom, amikor leütötted, akkor még nem volt a gyerekekkel semmi baj, és jogosan elvárható lett volna, hogy valamit reagálj egy olyan termékre, ami ha neked nem kell, akkor talán más még boldogan megvenné
Másik fél: Változás történt és mégsem tudtam megoldani a gyerekfelügyeletet. Akinek van gyereke, az tudja h nem egyszerű ez a kérdéskör. Ha ez akkora bűn, akkor jogos a negatív. Én nem érzem annak, kora reggel jeleztem h nem fogom tudni átvenni a jegyeket, még fel lehetett volna tenni aukcióra. Ez pedig végképp nem az én hibám.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szivarvanyszinei (2679) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.09.14. 23:14:59

Termékkód

1210454236

Nem jelentkezik........

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

langszilvia1 (17) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.04. 09:41:21

Termékkód

1133540331

A vásárlás nem jött létre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ani_na (496) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.15. 08:52:42

Termékkód

1019605231

Május 12.-én nyerte az aukciót.Az óta nem jelentkezett. Sajnálom nem szoktam negatívokat osztogatni,de ez negatív lett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

7372611.szabcsika3 (3116) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.12. 10:02:08

Termékkód

1007004543

az üzlet nem jött létre!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

coopter_t (136) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.06.07. 13:29:09

Termékkód

1023228139

Sajnos nem vetted át a felsőt amire licitáltál (335Ft) ezért adok negatívot.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

sziszke78 (285) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.12.02. 13:37:55

Termékkód

777886529

sajna az első NEGATIV amit Nekem kell adnom.Október 22-én megnyert 200ft-os nadrág miatt.Nem az a 200ft hanem az emailokra nem válaszolt amiket irtam neki,egy telefon hivás sem ,akkor miről beszélünk.Komolytalan!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

sebigabo1 (527) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.11.02. 14:15:52

Termékkód

762473134

Többször váltottunk levelet,míg nem teljesen eltűnt.Az elmondása szerint nem gondolta, hogy ilyen olcsón megy el a parfüm.Aki egy forintra tesz fel valamit annak ezt be kell vállalnia.Nem ajánlom, megbízhatatlan!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

karasm_2007 (875) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.06.15. 16:21:10

Termékkód

608009503

Többszöri megkeresés után sem tudtunk időpontot egyeztetni az átvételre. Leveleimre nem érkezett válasz.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

konyo1 (768) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.06.10. 10:27:17

Termékkód

607813069

Elég rég megvette a felsőt.Lebetegedett kérte,hogy várjak,mert eljönne érte.Sok idő elteltével ÉN jelentkeztem és ezt a választ kaptam:"mostanában nagyon nincs időm semmire, a postát meg nem akarom erőltetni"!ezért negatív!sajnálom
Másik fél: A TELJES VÁLASZ, ha már EZÉRT: "ne haragudj,teljesen ki is ment a fejemből..viszont ha nem lenne gond,meghirdetnéd megint?Nem tudom,mikor tudnék elmenni érte, -"- .Nem lenne gond?Tényleg nem szándékos volt." És erre jött az értékelés..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Jadyra_v (871) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.03.10. 17:18:17

Termékkód

551323494

Kb két hete irta hogy elutalta a pénzt ez azóta sem érkezett meg de még csak nem is jelentkezett azóta sajnálom de el nem adott árú után nem fizetek jutalékot.
Másik fél: Adtam a banknak megbízást utalásra, de sajnos csak sokkal később vettem észre, hogy az utalás nem ment el. Még soha nem történt ilyen, de ezek szerint előfordul.. a napokban ezt jeleztem is neki. Amúgy egy 300.-os tételről beszélünk.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.