lignano3 (252) 99.61% felhasználó összefoglaló oldala

99.61% pozitív visszajelzés
(253 Felhasználó adta)
99.61% pozitív visszajelzés
(253 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 253 362 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 7 adásvétel
0 0 260 375 adásvétel
Az eladóként kapott 173 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Sopron
Regisztráció dátuma: 2008.10.16.
Utolsó belépés: 2014.04.20. 19:33
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 09:05:09

Termékkód

1469029683

Millió NEGATÍV-----------------------------------------------------------------------
Másik fél: Miért nem billió?? Ha nem akarsz fizetni, hamarabb jelezd, ne másfél hónap múlva! Ugyanis addig vártam. Még te vagy megsértődve? Na, remélem veled nem futok össze többet! Ilyen vevőt senkinek sem kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 09:04:19

Termékkód

1469026580

Nem ajánlom senkinek.NEGATIV--------------
Másik fél: A véleményed úgymond nem érdekel. Akkor lettél volna ilyen aktív, amikor fizetni kellett volna! Én korrekt voltam. Üdv!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 09:03:21

Termékkód

1468966258

Negativ,nem ajánlom
Másik fél: Ez rövid és tömör. Tényleg nem értem, hogy te miért vásárolgatsz itt?! Meg lehet nézni az értékeléseidet, hogy hány embert vertél át ugyanazokkal az indokokkal mint engem. Hitegetsz másfél hónapig a fizetéssel, hazudozol, és még te adsz negatívot? Ha veszel valamit, ki kell fizetni! Nem tanították meg ezt neked???

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 09:02:32

Termékkód

1468967376

Senkinek nem ajánlom.NEGATÍV
Másik fél: És vajon miért? Nem tetszik, hogy másfél hónapig hitegettél és nem fizettél? Kár!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 09:01:34

Termékkód

1468966550

Negatív,az eladó durva imaileket írt,mert megirtam neki nem tudok azonnal fizetni,mert haláleset történt a családban.Magát minősíti.
Másik fél: Drágám! Nem írtam semmiféle durva leveleket! Olyan nevetséges ez a viselkedésed! Tudod, a legjobb megoldás, ha az ember egy ilyen esetben bocsánatot kér, mert kellemetlenséget okoz másnak, aki korrekt és türelmes vele. Azt hiszem másfél hónap után negatívot adni a sok ígérgetésed után már jogos.Máskor gondold meg, mit csinálsz! Üdv!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 08:58:42

Termékkód

1468965656

Negatív,megbízhatatlan,ki kellene zárni az ilyen eladókat,vagy irja ki a termékeire,hogy azonnal kell fizetni
Másik fél: Nem magadról mondasz most éppen véleményt? Te nem fizettél másfél hónapig mindenféle kifogásokkal. Nem azt kell kizárni, aki korrekt, hanem azt aki vásárolgat és nem fizet! És nem először!! A termékeket záros határidőn belül kel fizetni. Azt gondolnám ez evidens. A boltban is másfél hónap után szoktál fizetni, pontosabban nem fizetni?? Üdv!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ida101 (133) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.11. 08:57:08

Termékkód

1468988244

Sajnálom,hogy az eladó nem értette meg,hogy haláleset történt a családban,így nem tudtam azonnal átvenni a csomagot,azonnal kellett volna a pénz neki.Empátia nincs nála.Ráadásul hazudik.Senkinek nem ajánlom.NEGATÍV,NEGATÍV
Másik fél: Ezzel már sajnos nem mented ki magad! Másfél hónapot vártam a fizetéssel!! Aki hazudik az Te voltál, többféle kifogással. A végén pedig már nem is voltál hajlandó válaszolni a leveleimre! Azt hiszem épp eléggé megértő és türelmes voltam az átlátszó kifogások ellenére is, amit te ki is használtál. Neked már nem ez az első ilyen eseted itt!Minden jót! Én mindenesetre felteszlek a letiltott vásárlók közé!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.