klasszikusjatek (1426) 99.86% felhasználó összefoglaló oldala

99.86% pozitív visszajelzés
(1428 Felhasználó adta)
99.86% pozitív visszajelzés
(1428 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1427 2172 adásvétel
Semleges: 13 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 1440 2187 adásvétel
Az eladóként kapott 1378 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2008.10.16.
Utolsó belépés: 2026.06.21. 21:37
Teljes jogú felhasználó!
102 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

lizy21 (585) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.07.13. 14:37:19

Termékkód

1758703580

Átutaltam a pénzt és vártam a terméket.100ft ot várt még tőlem h utaljak de persze ezt nem közölte velem.Nagyon vicces.Visszautalta pénzt úgyhogy levont.nekem a banki költséget ki adja vissza...
Másik fél: Szégyellje magát Kedves Hölgyem! Először hetekig nem válaszol egyetlen levélre sem, majd hazudik, hogy rossz a levelezője, közben már akkor láttam, hogy másokkal is ezt teszi. Három levélben írtam le újból, hogy a késedelme miatt és a posta változtatása miatt nem tudok simán postázni. Kedves Hölgyem, 250 Ft hiányzott, ennyi az ajánlott levél felára, amiről maga NEM AKART TUDOMÁST VENNI EGY 399 Ft-os nadrág esetén! Ingyen akarta?? Sajnálom, hogy jóindulatú voltam és nem negatívot adtam magának, mint mások, mert megérdemelné a hanyagságáért és hazugságaiért! Nem vétettem, most meg rontja az értékeléseimet. Tiltólista, az aukciókat meg kerülje aki nem tud levelezni és online üzletelni.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

7820709.Puntoboy21_t (2) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.03.20. 21:21:46

Termékkód

554650522

3db levelet irtam,de egyikre sem válaszolt. Kapcsolatot én megprobáltam felvenni vele,de nem reagált. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Szerencsére mindenkivel minden levélváltást mentek, pont az ilyen esetek miatt! EZ HAZUGSÁG, ÉN KERESTELEK ELŐSZÖR is, és fizetés nélkül akartad, h. postázzak! JELENTETTEM A TESZ-VESZNEK mellékelve a levélváltásokat!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.