klasszikusjatek (1426) 99.86%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1427 | 2172 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1440 | 2187 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1378 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Átutaltam a pénzt és vártam a terméket.100ft ot várt még tőlem h utaljak de persze ezt nem közölte velem.Nagyon vicces.Visszautalta pénzt úgyhogy levont.nekem a banki költséget ki adja vissza...
Másik fél: Szégyellje magát Kedves Hölgyem! Először hetekig nem válaszol egyetlen levélre sem, majd hazudik, hogy rossz a levelezője, közben már akkor láttam, hogy másokkal is ezt teszi. Három levélben írtam le újból, hogy a késedelme miatt és a posta változtatása miatt nem tudok simán postázni. Kedves Hölgyem, 250 Ft hiányzott, ennyi az ajánlott levél felára, amiről maga NEM AKART TUDOMÁST VENNI EGY 399 Ft-os nadrág esetén! Ingyen akarta?? Sajnálom, hogy jóindulatú voltam és nem negatívot adtam magának, mint mások, mert megérdemelné a hanyagságáért és hazugságaiért! Nem vétettem, most meg rontja az értékeléseimet. Tiltólista, az aukciókat meg kerülje aki nem tud levelezni és online üzletelni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
7820709.Puntoboy21_t (2) (Vevő)
Negatív
2009.03.20. 21:21:46
554650522
3db levelet irtam,de egyikre sem válaszolt. Kapcsolatot én megprobáltam felvenni vele,de nem reagált. Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Szerencsére mindenkivel minden levélváltást mentek, pont az ilyen esetek miatt! EZ HAZUGSÁG, ÉN KERESTELEK ELŐSZÖR is, és fizetés nélkül akartad, h. postázzak! JELENTETTEM A TESZ-VESZNEK mellékelve a levélváltásokat!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
