Rita850412 (171) 99.42% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 172 | 247 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 174 | 249 adásvétel |
| Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő hangnemével voltak problémák,végül neki állt feljebb,hogy ugyanolyan hangnemben válaszoltam.Mielött megvette volna a terméket,amire azt mondja,hogy szar és neki nem ér meg 1300 ft-ot (ami egy Thomas mozdonyos együttes)igazán kérdezhetne---Normális keretek közt felajánlottam volna,hogy elküldöm a köntöst hiába nem volt benne az árba a saját költségemen de amilyen hangvételű levelet kaptam,inkább megtartom mint neki küldjem!
Másik fél: Hangnememmel voltak problémák? Érdekes. Miután egy szöszös,agyon mosott "együttest" kaptam, amit szintén nem tüntettél fel és mellesleg a harmadik darab hiányzott,még szép hogy problémák voltak a hangnememmel! Ja és azt kellett volna megkérdeznem hogy a köntös tartozék e? Ki kérdezné meg ha fent van róla a kép?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
