PethoBalazs (47) 97.96% felhasználó összefoglaló oldala

97.96% pozitív visszajelzés
(48 Felhasználó adta)
97.96% pozitív visszajelzés
(48 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 48 52 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 49 53 adásvétel
Az eladóként kapott 11 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Nyíregyháza
Regisztráció dátuma: 2009.10.17.
Utolsó belépés: 2012.05.24. 03:28
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ghfhnf (256) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.10.24. 22:48:19

Termékkód

1480703554

Ugyan megígértem a semleges értékelést, de inkorrektségre nem igazságos korrektül reagálni mivel nagy csalódás. Előre megbeszéltük, hogy meg lehet vizsgáltatni, hogy mivel leütöttem megvehetem 30 000 ft benzinköltséget nem fizet ki senki Fehérgyarmatról Budapestig főleg, hogy a következő mondat az, hogy hát jó úgyis van rá egy közelebbi érdeklődő. És ez nem ajánlás vagy nem ajánlás tudom, hogy általában korrekt vagy, de nekem nem kellett volna hazudni és nem kellett volna átverni kérni is lehet.
Másik fél: ??? Előbb leütötted a kamerát és csak azután mondtad, hogy meg akarod nézetni! Mondtam, rendben. A hirdetésemben fel volt tüntetve, útiköltséget a vevő állja! Erre én fizessem a házhoz szállítást neked ??? És még én voltam rendes, mert ha a benzint kifizetted volna, házhoz vittem volna. Szóval mielőtt leütötted, azelőtt kellett volna megbeszéljük hogy milyen körülmények között szeretnéd lebonyolítani az adás-vételt. Én mindenbe belementem amit akartál, de egy 700 km-es út 400 Ft-os benzinnel nem sok szerinted??? Ja, az is oda volt írva hol a kamera. Szóval én mindent feltüntettem a hirdetésben, minden érthető volt. Leütés lőtt kell közölni a feltételeidet! Te vagy inkorrekt!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.