1193055.save70_v (-1) 33.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom senkinek!Értékelése 2010/03/13.: még nem kaptam meg a terméket Ki lett fizetve!Ez kérem szemenszedett hazugság!A fizetés csak akkor történt meg mikor felhívtam és elmagyaráztam neki ,hogy kell.03.30.-án ért ide a pénz.Elpostáztam.Erre kitalálta, hogy nem jó a kártyaolvasó mert nem tudja beletenni a microSD kártyáját pedig én úgy hírdettem,hogy "Telefon, PDA, mp3 lejátszó, fényképezőgép memória kártyát teheted bele".:):):)A pénzét visszautaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Becsülettel feladtam a csomagot, de valószínűleg nem ért oda a posta hibázott. Ezt most tudtam, meg miután negatívot kaptam, a vevő egyszer sem jelentkezett, hogy nem kapta meg az árút. Elegem van az ilyen frissen regisztrált gerinctelen alakokból, akik annyi fáradtságot sem vesznek, hogy küldjenek egy email, hogy nem érkezett meg a termék!!!!!!! Persze a telefonszám nem elérhető!!!!
Másik fél: szerbusz! nézz már utánna a leveleknek !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
