Posh10_a (3) 80% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy újabb unatkozó 0 értékelésű balfasz aki miatt már megint 400Ft-ot buktam a kiemelések miatt!Most hírdettem az árut 5x-re,gratula! Senkinek nem ajánlom!!! Le voltak írva az eladás feltételei,ennek ellenére több mit egy hetet vártam. Legalább az sms-re válaszoltál volna te vagy a barátod,hogy még sem kell. De ennyire se voltál képes. Az ilyenek miatt romlik a vatera színvonala.
Másik fél: Aki az ismeretlen számokat nem veszi fel, illetve a kijelölt időpontot pénz szűke miatt nem tudja kivárni az ne balfaszozzon!!! Lehet nem véletlen, hogy 5ször kell felrakni, lehet benned van a hiba... Szívesen megtérítem a 400Ft-os károdat. Mivel tudod, hogy van barátja a licitálónak( mivel beszéltünk is) így azt gondolom mi mindent megtettünk, te nem tudsz várni.. Jaaa és egy jó tanács, ha kérik a számlaszámodat ezentúl küldd át, mert anélkül nehéz lesz eladni bármit is... további sok sikert te... nem használok sértő jelzőt, mert én értelmes vagyok... üdv: a Barát
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
