1209333.crxSzabi (5) 77.78% felhasználó összefoglaló oldala

77.78% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
77.78% pozitív visszajelzés
(7 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 7 7 adásvétel
Semleges: 0 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 9 9 adásvétel
Lakhely: Tatabánya
Regisztráció dátuma: 2009.10.29.
Utolsó belépés: 2010.11.07. 10:53
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Crxsanya (104) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.11.07. 18:12:48

Termékkód

184984366

Amikor elküldtem az adatot hogy hová kell utalni, válaszként azt kaptam hogy nincs rá szüksége, mert már szerzett máshonnan!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

matricacica74 (1860) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.01.04. 17:09:54

Termékkód

157058163

A partner egy 110 forintos terméket 4 héten át nem bírt átvenni.Olyanokra utasított, hogy adjam fel utánvéttel, ami egyáltalán nem szerepel a lehetséges fizetési módok között.Tanulság:aki nem érti azt amit olvas, az ne vaterázzon, mert csak mások idejét rabolja.A termékem mellett feltüntettem, hogy 1 hetet várok és értékelek.4-et vártam. Sértődés ne essék, és nem kell ócsárolni a terméket, nem ő a hibás.Abszolút negatív a stílusa miatt és hogy nem szabályszerüen vesz részt a piactéren.
Másik fél: mindegyik levélre válaszoltam!abban vagyok hibás h valószínűleg nem vettem észre h nincs feltüntetve h utánvéttel nem küld!ő attól még mondhatta volna a tisztázás érdekében!de csak a felszólítgatások meg a ... jött!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termékiemnél mindig feltüntetem, hogy 1 hetet várok.2 és 4 hét után küldött emlékeztető leveleimet nem vette jó néven.Akkor nem kell licitálni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.