blondie45 (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(1 Felhasználó adta)
Lakhely:
Regisztráció dátuma: 2016.03.19.
Utolsó belépés: 2016.11.20. 09:13
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Szégyelje magát 1 forintért vásárolt és reklamált a postaköltség miatt pedig nem ajánlom senkinek óvakodjanak tőle.
Másik fél: Az eladó 2000 Ft-ot kért el a postázásra, majd sima levélben küldte el a terméket. Semlegesre értékeltem, amire ez a bosszúnegatív a válasz. Az ilyen eladók előbb-utóbb úgyis megkapják a magukét valakitől, csak azt sajnálom, hogy nem én adtam negatívot. Jellemtelen, undorító eladó, hamis termékeket árul, senki se vásároljon tőle.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
