splitike73 (12) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala

83.33% pozitív visszajelzés
(15 Felhasználó adta)
83.33% pozitív visszajelzés
(15 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 15 23 adásvétel
Semleges: 11 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 21 37 adásvétel
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2006.10.08.
Utolsó belépés: 2007.08.31. 09:45
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

xkrisztix (64) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.01.26. 06:34:19

Termékkód

17332357

Két e-mailt küldtem, hogy milyen módon bonyolítsuk le az adás-vételt, de sajnos egyikre sem reagált(az egyikre már visszajelzést kértem, hogy biztosan megkapta-e). Sajnálom... Ha szólt volna, hogy mégsem akarja eladni ennyiért, vagy már nincs meg a kabát, megértem és nem adok negatív minősítést, csak jó lett volna, ha valamit ír nekem.
Másik fél: tzjbrtjvtrnjhrtjhtrhrt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zolioke100 (88) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.01.22. 09:57:39

Termékkód

17436191

Többszöri próbálkozás után sem a megadott internetcímen, sem a megadott telefonszámon nem tudtam kapcsolatba lépni vele.
Másik fél: jrtzbrtjzvtezjhtrzhrthv

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

129719.kecskeszsuzsa_v (35) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2007.01.21. 12:30:18

Termékkód

17332350

Ezeket a válaszokat kaptam,amikor megkérdeztem,hogy hová és mikor mehetek a liciten megnyert dzsekiért:"Sehol mert már rég elkelt"Utánna amikor reagáltam,a levélre,hogy jól értem-e,a válasz:"Igy van hát ilyen az élet,de azért te se gondoltad komolyan hogy egy vadonat uj 30ezer ft-os kabátot oda adok 3 ezer ft-ért" Most mit mondjak erre? Mondjuk legalább egy annyit elvártam volna,hogy normális hangnemben közölt,esetleg egy "Szia"a levelek elején,vagy egy név a levelek végén.NEGATÍV.
Másik fél: tbrjttuzhrthfgjhztut

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.