splitike73 (12) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Két e-mailt küldtem, hogy milyen módon bonyolítsuk le az adás-vételt, de sajnos egyikre sem reagált(az egyikre már visszajelzést kértem, hogy biztosan megkapta-e). Sajnálom... Ha szólt volna, hogy mégsem akarja eladni ennyiért, vagy már nincs meg a kabát, megértem és nem adok negatív minősítést, csak jó lett volna, ha valamit ír nekem.
Másik fél: tzjbrtjvtrnjhrtjhtrhrt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többszöri próbálkozás után sem a megadott internetcímen, sem a megadott telefonszámon nem tudtam kapcsolatba lépni vele.
Másik fél: jrtzbrtjzvtezjhtrzhrthv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
129719.kecskeszsuzsa_v (35) (Vevő)
Negatív
2007.01.21. 12:30:18
17332350
Ezeket a válaszokat kaptam,amikor megkérdeztem,hogy hová és mikor mehetek a liciten megnyert dzsekiért:"Sehol mert már rég elkelt"Utánna amikor reagáltam,a levélre,hogy jól értem-e,a válasz:"Igy van hát ilyen az élet,de azért te se gondoltad komolyan hogy egy vadonat uj 30ezer ft-os kabátot oda adok 3 ezer ft-ért"
Most mit mondjak erre? Mondjuk legalább egy annyit elvártam volna,hogy normális hangnemben közölt,esetleg egy "Szia"a levelek elején,vagy egy név a levelek végén.NEGATÍV.
Másik fél: tbrjttuzhrthfgjhztut
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
