fiszeg (109) 96.58% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 113 | 119 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 125 | 134 adásvétel |
| Az eladóként kapott 29 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Fairyland2009 (186) (Eladó)
Negatív
2015.12.13. 13:01:52
2150385131
Nem lépett a vásárlással kapcsolatban,megkeresésre nem hajlandó reagálni.Végtelenségig nincs értelme várni.A tényleges vásárlóktól elvenni a lehetőséget nem korrekt dolog.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem hajlandó kommunikálni.HansaRostock (2645) (Eladó)
Negatív
2015.11.25. 20:05:50
2139040352
Az i+ oldalamon és a vásárlás után e-mailben kapott vásárlási értesítőben is szerepel,hogy egy hét áll rendelkezésre az adásvétel lebonyolítására.Én 17 napot vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.berencsik (618) (Eladó)
Negatív
2015.08.10. 08:31:14
2098924325
Semmiképp sem ajánlom az urat. Leütötte villámáron a terméket, majd rögtön utána intézett hozzám egy telefonhívást, hogy azonnal szüksége van a termékre. Az ilyen irányú igényét üzenetben leütés előtt nem jelezte. Mivel azonnali átadást vidéken történő munkavégzés miatt nem tudtam teljesíteni, telefonban közölte, hogy tárgytalan. Postázásba nem egyezett bele. Elküldtem neki a Vatera szabályzatának erre vonatkozó részét, erre már nem érkezett válasz. Meggondolatlan, nem korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajánlom senkinek az illetőt!!!!A telefon amit vettem tőle a terméklapon is láthatóan írta hogy 3 hónapos...mire ideért vele a posta a garanciapapiron több mint egy éves volt a telefon???Jó mi???Sajnos későn vettem észre hogy már mást is megvezetett!Komunikációja is hagy némi kivánni valót maga után,emailra nem válaszol!Azon kívül a képeken feltüntetett tokra is rákérdeztem és azt se kaptam meg hozzá!!LÚÚZER vigyázzatok vele!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
