neviczkyd (31) 94.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Utolsó belépés: 2013.10.14. 20:21 Úgy gondolom annyit érdemeltem volna hogy válaszolsz a leveleimre .Várhattam rád másfél hónapot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utolsó belépés: 2013.10.14. 20:21 Úgy gondolom annyit érdemeltem volna hogy válaszolsz a leveleimre .Várhattam rád másfél hónapot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utolsó belépés: 2013.10.14. 20:21 Úgy gondolom annyit érdemeltem volna hogy válaszolsz a leveleimre .Várhattam rád másfél hónapot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Utolsó belépés: 2013.10.14. 20:21 Úgy gondolom annyit érdemeltem volna hogy válaszolsz a leveleimre .Várhattam rád másfél hónapot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.brunhilda3561 (5160) (Eladó)
Negatív
2013.10.24. 17:02:26
1798401884
Automata értesítőben megkapta a Vevő az utalási adataimat.Türelmesen vártam .Mivel nem kaptam vételárat, küldtem egy levelet ismét az utalási adatokkal, ill megkértem a Vevőt, hogy jelezze felém , ha nem kéri a terméket. Még csak válaszra sem méltatott. Sajnos így csak negatív értékelést tudok adni, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.