mcnemara (139) 94.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 187 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 168 | 212 adásvétel |
| Az eladóként kapott 63 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szobiszorp (46) (Eladó)
Negatív
2015.12.26. 15:45:10
2172909173
kérte, töröljem a licitet. későn szólt, már nem volt lehetőségem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:12:21
1959433472
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Javaslatom a kedves olvasónak,megtekinteni eme példány negativ értékeléseit,és összehasonlitani, az én semleges értékelésemmel.Ami pedig eme pédánytól kapott értékelést illeti:válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:11:33
1959425180
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:10:54
1959432176
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:10:17
1959418835
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:09:40
1959448151
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
burningdrezda (290) (Vevő)
Negatív
2014.09.10. 09:08:40
1959413453
Arrogáns, bunkó stílusú eladó. Senkinek nem ajánlom! INKORREKT!
Másik fél: Válaszra sem vagy méltó paréj.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pappandras (160) (Vevő)
Negatív
2014.09.08. 05:35:01
1959402644
1Ft-ért nyertem, de a feltételek szerint 1 Ft-os nyereményért személyesen kell elmenni.
Ajánlottam többet, csak adja fel postán - nem volt rá hajlandó.
Megszerveztem a személyes átvételt - nem adja terméket.
Másik fél: Nem igaz, hazudik!!!Több mint10 nap állt rendelkezésére,hogy elvigye a megynyert terméket.Másnak is oda adtam,aki el jött érte,vele sem tettem kivételt csak épp nem jött.Az emlitett többlet ajánlat összege pedig a csomagoló anyag árát sem fedezte volna .Gusztustalan és jellemtelen volt ez a negatív értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A meghirdetett túra gps termékleírásában 16 Gb saját memóriát tüntetett fel, ezt a levelezésünk során megismételte, kihangsúlyozta, nagy memóriával rendelkezik a készülék, nem úgy mint más hasonló készülékek. Miután megkaptam a gps-t kiderült hogy nem 16 Gb, mégcsak nem is 16 Mb hanem mindössze 8 Mb a készülék memóriája. Ezt elírni nem lehet, ez félrevezetés! Visszavásárolni a készüléket nem hajlandó. Jogi úton kezdeményezem az adás-vétel visszarendezését.
Másik fél: Ember!!!!!én minden adatot megadtam, és az elirást kijavitottam, még a licitálásod előtt.A kérdéseid alapján fogalmad nincs arról, mit akarsz venni, ezért mondtam ,hogy a megadott linkeket másold be olvasd el, tényleg ez kell néked?? De lusta voltál olvasni, inkább hülye kérdésekkel zaklattál napokon keresztül.Hogy tuddd!!!!Amikor a termékről én letöröltem minde olyan rögzitett anyagot, ami az én dolgaim volt, azt irta ki-16Mb-szabad kapacitás van.Ennek ellenére vissza vettem volna,tőled a terméket, csak amikor már ugykezted, hogy ilyen-olyan plussz költségeket is téritsek meg, akkor döntöttem ugy, hogy nem veszem vissza.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre mert amikor átakartam venni kiderült hogy bérbe volt adva.
Másik fél: Miér nem rohadsz meg te szemét?félévmulva hazudod,hogy átakartad venni.Nem válaszoltál egy levélre sem, a telefonon előfizető nem kapcsolható volt a hivásra a válasz.Meg kell nézni a levelezési dátumot, és azt amikor te leütötted a terméket.Az ilyen gané sunyi kis szar mint te csak ennyire képes. Dögölj meg te szemét kis félbuzi köcsög.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre az aukció
Másik fél: Ez, egy inkorekt sunyi kis szar!!!! Telefonon megbeszéltük, bár nem találkoznak az elképzeléseink,ennek ellenére kölcsönösen pozitivval zárunk.Én előre pozitivot adtam,ez a kis görény meg negativot utánam.Vigyázzni vele, mert jellemtelen, és aki már kicsiben is ilyen az nagyobb dologba még durvább dologra is képes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gepsziget (281) (Eladó)
Negatív
2011.09.14. 21:48:02
1475753570
A vevővel folytatott beszélgetés után elállok az eladástól.
Másik fél: Nem tudom miért kaptam negativot,hiszen semmi olyat nemtettem, ami indokolná ezt a minősitést.Kértem az eledót töröltesse,a jogtalan negativot, nem tette.Feltehetően én sem fogok pozitivot adni ezek után.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Profibolt (1928) (Eladó)
Negatív
2011.06.08. 13:08:31
1458464293
Senkinek sem ajánlom,kérek mindenkit
hogy kerülje!
Másik fél: Sunyi hazud disznó!!!!Nem volt számla a csomagban,lehet,hogy magadnakutólag kreháltál eggyet,de nemez a lényeg.Énvelem nem lehetett komunikálni??, miért nem válaszoltál az emailre, amiben a köztes megoldást javasoltam, miszerint cseréld ki olyanra, amilyethasználni is tudok.Ha annyira vissza akartad adni a pénzt, utaltam, a számlaszámot ismerted,vissza utalhattad volna.Miért is nem tetted??,mert nem is volt szándékodba. Sunyi kis sz.r!!! KERÜLJÉK!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
barnabas0121 (171) (Eladó)
Negatív
2010.02.16. 13:43:38
906338174
megvette az árut de nem jelentkezik és nem is fizette ki
Másik fél: 2010.02.16.-án kértem a számlaszámot, amire utalhatom a pénzt.Nézd meg a levelezést."Miért adjam meg" volt a kérdés,majd valami kávédarálóval akartál összehozni.Mivel az aukció vége előtt egy héttel kértelek(elutazásom miatt),tr
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
