bogarammmm (9) 90.91% felhasználó összefoglaló oldala
90.91% pozitív visszajelzés
(10 Felhasználó adta)
Lakhely: Érd
Regisztráció dátuma: 2009.12.15.
Utolsó belépés: 2018.09.02. 10:19
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
NEM FIZETTE KI 40 NAPIG A MEGNYERT 3 DB TERMÉKET VIGYÁZNI KELL VELE NEGATÍV---------------- NEM AJÁNLOM SENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom de többször irtam a fizetéssel kapcsolatban és még most is MELÓZHATOK az ÉRTÉKELGETÉSSEL , hogy ne kelljen feleslegesen kifizetnem 500 ft jutalékot a sikertelen eladás után .NEGATÍV NEM AJÁNLOM SENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom 40 nap volt az átvételre és ráadásul 3 terméket ütött le több mailt is küldtem , többször is megvették volna mások. Reakció --0 NEGATÍV A VÁSÁRLÓ NEM AJÁNLOM SENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
