eriki99 (115) 98.32% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ne haragudj, de sem a méretezéssel (116-122), sem a minőséggel nem vagyok megelégedve: A pulcsi egyértelműen csak 122-es, és a hátulja tele van foltokkal! Ezt azért közölni kéne...1Fft-ot sem ér az egész!
Másik fél: Nem tudok foltról!Nem szoktam foltos cuccot árulni.Fiam ovi középsőben kapta ezt a pulcsit 116os volt a mérete/átlag alkatú/és jó volt rá,122esig .Ha nem tetszett a pulcsi írhattál vona...Már sajnálom,hogy nem tettem képet hátulról!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12858457.poncsakne_t (111) (Eladó)
Negatív
2009.04.17. 11:23:30
580982188
..megkapta a cipőt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!és még negatívot ad!??
Másik fél: 3 hét után az egyiket,nem mondanék az állapotáról semmit./2700ért kuka/Április 6.-án írtad,hogy ezt még nem adtad fel!Az aukc.márc.17.-én volt,a fizetés 18.-án!Az én negámra válaszoltad ezt!Majd.5e.-ft utaltam!Csatolni fogom a mailt
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
