13044449.aurel03 (-10) 36.11% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hovirag001 (3839) (Eladó)
Negatív
2009.05.20. 20:07:17
599455594
Sajnálom tovább nem várok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál az email-ekre, vártam sokat, egy hónapot legalább, türelmes voltam, de unom. Bocs, de legalább egy választ írhattál volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál az email-ekre, vártam sokat, egy hónapot legalább, türelmes voltam, de unom. Bocs, de legalább egy választ írhattál volna!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jelentkezett, egyetlen levelemre sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem jelentkezett, nem válaszol. Ez csakis negatív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem tudok más értékelést adni.Én azt hiszem türelmes voltam.ha válaszolt volna akkor még nagyon szívesen vártam volna,de nem látom értelmét így.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hónapok óta nem jelentkezik többszöri felszólításra sem. Sajnos negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hónapok óta nem jelentkezik többszöri felszólításra sem. Sajnos negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyimesitimi (1128) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:57:52
596138602
Kénytelen vagyok beállni a sorba.Semmi reagálás csak egy automatikus válaszlevél(már sokadszor)-hát én 3 gyereket szültem,de egyik sem tartott ennyi ideig... Ez sajna nega--------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gyimesitimi (1128) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:57:52
586345871
Kénytelen vagyok beállni a sorba.Semmi reagálás csak egy automatikus válaszlevél(már sokadszor)-hát én 3 gyereket szültem,de egyik sem tartott ennyi ideig... Ez sajna nega--------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyimesitimi (1128) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:57:52
596168804
Kénytelen vagyok beállni a sorba.Semmi reagálás csak egy automatikus válaszlevél(már sokadszor)-hát én 3 gyereket szültem,de egyik sem tartott ennyi ideig... Ez sajna nega--------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyimesitimi (1128) (Eladó)
Negatív
2009.05.07. 17:57:51
578359977
Kénytelen vagyok beállni a sorba.Semmi reagálás csak egy automatikus válaszlevél(már sokadszor)-hát én 3 gyereket szültem,de egyik sem tartott ennyi ideig... Ez sajna nega--------------
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos tovább nem tudok várni, :( nagyon sajnálom, de nincs kommunikáció, nem jelentkezik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,nem tudok tovább várni...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csatlakozom az előttem szólókhoz
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elején még tartotta a kapcsolatot, de kb 3 hete sem emailen, sem telefonon nem tudom utolérni. :-((((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az elején még tartotta a kapcsolatot, de kb 3 hete sem emailen, sem telefonon nem tudom utolérni. :-((((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szolcsandori_t (401) (Eladó)
Negatív
2009.05.04. 07:06:39
583707441
A telefont nem veszi fel,emailekre nem válaszol,fizetési emlékeztetőre nem reagál. Márciusban megnyerte a terméket,azóta nem lehet felvenni vele a kapcsolatot! Sajnálom,ez nagyon negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szolcsandori_t (401) (Eladó)
Negatív
2009.05.04. 07:06:39
583707436
A telefont nem veszi fel,emailekre nem válaszol,fizetési emlékeztetőre nem reagál. Márciusban megnyerte a terméket,azóta nem lehet felvenni vele a kapcsolatot! Sajnálom,ez nagyon negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szolcsandori_t (401) (Eladó)
Negatív
2009.05.04. 07:06:38
583247774
A telefont nem veszi fel,emailekre nem válaszol,fizetési emlékeztetőre nem reagál. Márciusban megnyerte a terméket,azóta nem lehet felvenni vele a kapcsolatot! Sajnálom,ez nagyon negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szolcsandori_t (401) (Eladó)
Negatív
2009.05.04. 07:06:38
583272455
A telefont nem veszi fel,emailekre nem válaszol,fizetési emlékeztetőre nem reagál. Márciusban megnyerte a terméket,azóta nem lehet felvenni vele a kapcsolatot! Sajnálom,ez nagyon negatív!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál , elküldtem az árut de nem fizette ki. Nekem is azt írta szülni ment ... ??????????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemcsokne (2592) (Eladó)
Negatív
2009.05.02. 08:09:48
582690025
Sajnos nem reagál :-(((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemcsokne (2592) (Eladó)
Negatív
2009.05.02. 08:09:12
588294781
Sajnos nem reagál :-(((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemcsokne (2592) (Eladó)
Negatív
2009.05.02. 08:08:20
586225420
Sajnos nem reagál :-(((((((((((((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemcsokne (2592) (Eladó)
Negatív
2009.05.02. 08:06:49
588337662
Sajnos nem reagál :-((((((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,úgy látom az első. Nem jelentkezik,nem reagál,nem fizet. Senikenk nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,úgy látom az első. Nem jelentkezik,nem reagál,nem fizet. Senikenk nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,úgy látom az első. Nem jelentkezik,nem reagál,nem fizet. Senikenk nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom,úgy látom az első. Nem jelentkezik,nem reagál,nem fizet. Senikenk nem ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem reagál sem sms-re sem e-mailre sem hívásra és vissza sem hív!Megértem hogy szülni ment de azért másfél hónapig nem tart...automatikus válasz e-mailben ígéri hogy visszahív többszöri próbálkozásra sem történt meg nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál sem sms-re sem e-mailre sem hívásra és vissza sem hív!Megértem hogy szülni ment de azért másfél hónapig nem tart...automatikus válasz e-mailben ígéri hogy visszahív többszöri próbálkozásra sem történt meg nem ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4 e-mail, 1 sms után sem vette fel velem a kapcsolatot. A szülés volt az indoka állítólag,de 1 hónap alatt meg lehet szülni egy babát. sajnálom: - - -
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál semmire,Ha nem tud kapcsolatot tartani mért licitál?!NEm ajánlom senkinek!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7640595.veeri (789) (Eladó)
Negatív
2009.04.27. 09:57:29
583792338
Automatikus válaszon kívül semmilyen reakció. Türelmes vagyok, de a kórház nem lehet heteken keresztül kifogás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7640595.veeri (789) (Eladó)
Negatív
2009.04.27. 09:57:29
582168769
Automatikus válaszon kívül semmilyen reakció. Türelmes vagyok, de a kórház nem lehet heteken keresztül kifogás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elküldtem a terméket, sorozatban nem válaszolt a leveleimre és vissza sem hívott, ahogy az automatikus e-mailjeiben írja. Nem hiszem el, hogy valaki 3 hétig szül. Van akinek 300 Ft-ot ér a becsülete...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Darabos-Tundi (2384) (Eladó)
Negatív
2009.04.26. 10:12:20
585038379
Többszöri fizetési felszólításra sem reagált!!! Nem ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Darabos-Tundi (2384) (Eladó)
Negatív
2009.04.26. 10:10:44
594000333
Többszöri fizetési felszólításra sem reagált!!! Nem ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem lehet vele felvenni a kapcsolatot!!!Semmire nem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem lehet vele felveni a kapcsolatot!!!Semmire nem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem lehet vele felveni a kapcsolatot!!!Semmire nem reagál!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Semmire nem reagál!Se email-re,se telefonra,se sms-re!Több mint 1 hónapja szül!Senkinek nem ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.