13182012.dodonke (1) 60% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos elállt családi okok miatt a vételtől...a jutalék visszaigénylése miatt negatív..:(
Másik fél: Igen ez így volt,időközben megoldódott a dolog,de addigra már késő volt.Hát így jártam,tanultam belőle,látszik még kezdő vagyo itt,de ez valóban rossz kezdés nekem:((((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
princesspecs (2113) (Eladó)
Negatív
2009.04.02. 09:36:07
581933107
Sajnálom, de személyes átvétellel lett volna elsőzör, aztán postán kérte volna, aztán meg elállt a vásárlástól. Ennyiért nem hiszem, hogy kapsz magadnak máshol farmert. Sajnálom, nem jó kezdet. Jutalékvisszatérítás miatt...
Másik fél: Igen ezígy volt,időközben megoldódott a dolog,de addigra késő volt,hát így jártam,tanultam belőle.Valóban nem jó kezdés ez nekem:((((
