civic95 (32) 83.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
2010 március 8.-án elutaltam a vételárat. A Bank visszaigazolta. civic95 össze vissza kitalált mindent, hogy eltűnt a pénz a számlájáról stb. Az emailre sem válaszol. ELTÜNT A Megadott telefonszám nem létezik. INKORREKT, NEM AJÁNLOM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru ellenértékét elutaltam, az eladó állitása szerint feladta a küldeményt, ajánlottan, de nem kaptam meg és a kérésem elllenére sem küldte el az ajánlott küldemény azonositó számát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru ellenértékét elutaltam, az eladó állitása szerint feladta a küldeményt, ajánlottan, de nem kaptam meg és a kérésem elllenére sem küldte el az ajánlott küldemény azonositó számát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megvette a termkéket, minden adat a rendelkezésére állt.semmilyen más probémáról nem tudok. olvasni biztos tudsz,hiszen a másik póló árát álítólag azonnal utaltad. de tudod mit?az ilyen emberekkel nem is kívánok üzletelni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
melcsinduska_t (4) (Vevő)
Negatív
2009.08.05. 15:01:14
684254287
nem megbizható, nem ajánlom senkinek
Másik fél: A bosszú negatívból nem kérek vond vissza!Nem lehetett elérni már kb. 4 hete vége az aukciónak!És semmi üzenet, csak hogy majd utalsz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon inkorrekt eladó a termékről "elfelejtette" közölni,hogy nagyon rossz állapotban van a posta költségre 3x többet kért mint amenyiért küldte és nem lehetet elérni. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!KÁR HOGY AZ ILYEN ELADÓT NEM ZÁRJÁK KI!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árú elfogadható, de az eladó jelleme és stilusa miatt nem ajánlom senkinek.
Másik fél: A ruhák azért lettek feladva mert nem használja senki,hát ha igénytelennek tartasz először nézz magadra,ne vádaskodj ha nem ismersz!Jaj te és szerinted minden ruhát én hordtam, nem tűnik fel a ruhák közötti méret különbség!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A bolero nem hogy trendi, hanem viselhetetlen, Nem fehér, hanem koszos és fekete. Aki képes ilyen ruhadarabot hordani az igénytelen.
Másik fél: A terméket és a színét láttad a képen!Te meg zsugori vagy!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékkel semmi bajom nem volt csak az eladó hozzáállásával.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgyan az.Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Sürgetem a pénz utalását, több mint 2 hétig tartott fizetned, ahogy már írtam nem szóltál hogy pénz szűkében vagy ,csak hogy majd utalsz, ez a levél szinte minden nap!A termékekről írj ne magadról!Lassú vagy!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket itt sem kaptam meg ahogy megjön visszavonom az értékelést.Vagy a pénzemet kérem vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó viselkedése miatt negatív.A pénzt sürgeti.A csomagot állítólag feladta hétfőn mikor kérem a postai bizonylatot egyből feladta aznap,ami látszik is a postai bélyegzőn.
Másik fél: 2 hétig tartott hogy utalj!Csak a levelek,hogy még nem tudok majd csak jövöhéten!A potával legyen gondod ne mással!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az öv el van szakadva még 1 ft-ot sem ér.Kuka. Ja és nem kérek a bosszú negatívokból.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A farmer koszos,foltos.Nagatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A farmer a feneke részénél lyukas ami a képen egyáltalán nem látszik.Senkinek sem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék állapota hagy némi kivetnivalót.A feneke részénél úgy van megfoltozva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg ahogy megérkezik visszavonom az értékelésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rongyos,lakkal megfestett táskát kaptam undorító állapotban.A kommentárod pedig nem érdekel a stílusod téged tükröz nem engem,ahogy az előzőekben már olvashattuk.Gondolom az igazság fáj.
Másik fél: A táskát láttad a képen, megvetted!!!Két pöttyön kiakadtál,sajnállak!Stílusom van, tutira jobb mint a tied!!!Több hozzászólni valóm nincsen! Még ha igazad lenne!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A szállitás pontos volt, de a melltartó gusztustalan, a kukában landolt, nem javaslom senkinek!
Másik fél: Már ne is haragudj meg,de akkor mi a f...nak licitáltál b...meg??!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
