Zoltka71 (175) 96.77% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Alexis789 (626) (Eladó)
Negatív
2013.12.26. 14:43:12
1797793949
A vevő nem válaszolt a küldött emailekre.
Másik fél: Barátságtalan lépésnek tartom az eladó értékelését. Ajánlatában személyes átvétel szerepelt. Erre jelzést is adtam. Igéretem szerint személyesen vettem volna át a könyvet. A kínálatban is úgy szerepelt. Ismételten küldtem érdeklődő emailt. Több, mint 200 km távolságból kellett volna utaznom. Tudomásul veszem az étékelést:
Több mint 1 hónapig vártunk rá, de nem jött átvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: 1,5 hónap után sem jött érteA licitálás nem tévedés,hanem felelőtlenség volt. A "vevő" még csak azzal sem tisztelt meg a két hónap alatt, hogy többszöri megkeresésemre egyáltalán valamilyen formában válaszoljon. Abszolút unkorrekt, nem ajánlott partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 2 hónap alatt nem jelentkezett a termékért. Nem várok tovább. Összesen 7 emailt küldtem, ebből csak 3-ra válaszolt. Utoljára több mint 1 hónapja írt, hogy jelentkezni fog a termékért, ez azonban nem történt meg. A legutóbbi levelemben figyelmeztettem, hogy negatívan fogom értékelni, ha nem jelentkezik a termékért. Arra sem reagált. Sajnos nem tudom pozitívabban értékelni ezt a hozzáállást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
72melinda (1448) (Eladó)
Negatív
2012.02.13. 13:33:01
1544113220
A vevő nem kívánja átvenni a terméket, mert véletlenül licitált.
Másik fél: "Bocsássa meg válaszomat! Rosszul döntöttem, mégsem áll módomban a vázát megvásárolni. Ilyen még nem történt velem. Nem tudom mi az eljárás, van-e valamilíyen áthidaló megoldás?. Megértését kérem"!
A fenti pár sort írtam az eladónak.
Természetesen nem licitáltam véletlenül de sok gondolkodás után mégis úgy láttam, hogy el kellett állnom a vásárlás elől. Sajnálom: Zoltka71
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő úgy gondolta hogy mi eladók belelátunk abba hogy ő mennyiért licitált a termékre, és azt gondolta hogy egy nevetségesen alacsony árat nem licitálnak túl az a megrögzött véleménye hogy mi látjuk hogy ő licitálta a legmagasabb árat és az csalás. A lényege az hogy csak szórakozásképpen licitált! Senkinek nem ajánlom kizárnám a vateráról, bocsánat annak ajánlom aki 20ft-ért ad valamint licitál rá az úr 500ft-ért és ő nyeri közben meg azt mondja csalás hogy ő nyerte mert 20ftért vinné el.
Másik fél: Tisztelt Uram! Nem volt szándékomban Önt megsérteni. Nem gondolom, hogy rászolgáltam az indulatos megjegyzéseire. A Vaterán történt vásálásaim során soha,senkinek nem maradtam adósa! Minden esetben azonnal utaltam a vételárat. Nagyon remélem, hogy az Ön negatív értékelése mellett az is számít, ahogyan mások vásálásaimat értékelték. Én tájékozatlan vagyok. Nem ismerem a Vatera belső szabályait. Lehet, hogy tévedtem, de csalással nem vádoltam. Méltatlan megjegyzésekkel sem illettem. Ha oktalanul megbántottam, akkor őszintén megkövetem. Meggyőződésem, hogy emberséges hangon többre jutunk/jutottunk volna. További sikeres vaterázást kívánok: Zoltka71
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
