szandics691 (72) 95% felhasználó összefoglaló oldala

95% pozitív visszajelzés
(76 Felhasználó adta)
95% pozitív visszajelzés
(76 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 76 104 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 4 4 adásvétel
0 0 84 112 adásvétel
Az eladóként kapott 20 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Sajószentpéter
Regisztráció dátuma: 2009.03.17.
Utolsó belépés: 2011.04.18. 14:06
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

vraani (382) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.03.20. 21:12:19

Termékkód

1441454040

Komolytalan, meggondolatlanul licitálgat!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Komolytalan, meggondolatlanul licitálgat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Jetroz (111) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.02.17. 21:47:51

Termékkód

1436797484

Sajnos elkavarodott a teszvesztöl kapott e-mail és benne a számlaszám ahová utalnom kellett volna. irtam emailt és kértem küldje el ujra, de nem volt hajlando. sajnálom
Másik fél: h nem sülne le a pofádról a bőr!! minden elérhetőséget megkaptál, többször is figyelmeztettelek egyszer sem válaszoltál!! negatívat adtam, erre egyből jelentkeztél!! érdekes azt nem írod, h majd nem 4 hetet vártam arra h 1000ft-ot elutaljál!, még sem voltál rá képes!én türelmes voltam ezzel csak magadat írod le! nekem az értékeléseimből látszik, h becsületes vagyok, de nálad már nem ez a helyzet!! ALJAS, SZEMÉT LÁDA !!!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisbecs27 (209) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.11.24. 17:48:20

Termékkód

185377432

Nem értem miért kaptam negatív jelzést.A vevő az értékelésében kihagyta azt,hogy miután 6nap után nem kapta meg a nadrágot kételkedet bennem,hogy nem adtam fel én írtam neki,hogy ha kételkedik akkor nem áll az üzlet és visszaküldtem a pénzt.Közben megkapta a nadrágot is és a pénzt is.Miért a pénzt kaptam vissza és nem az árut.Az ilyen vevőt nem ajánlom senkinek mert még szerintem magában sem bízik meg.Kötekedő!
Másik fél: rajta volt a küldeményen, h 5 nappal később adta fel mint amit mondotT. én csak azt nem értem, h mért kellett hazudni. mért nem tudta azt mondani, h csak később tudom feladni.. ő ennek ellenére, járatott állandóan a postára mert váltig azt állította h feladta. HAZUG!! JA ÉS HÜLYE LETTEM VOLNA VISSZA KÜLDENI, H MÉG FIZESSEK A POSTÁN IS, mikor nem én hibáztam!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1561696.babuci20_v (4) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.09.16. 08:42:20

Termékkód

177943228

Az aukcióra vonatkozó csere megtörtént,így a negatívnak nem látom értelmét!A Felsőnek amit adott annak az ellenértékét postáztam sima levélként.Mivel nem írt e-mailt meg semmit gondoltam megkapta!Mindenesetre utánajárok mert a feladást igazoló szelvényem megvan.
Másik fél: nem értem milyen ellen értékről beszél a vásárló, mivel nem beszéltünk meg összeget, úgy h nem tudom ő kivel konzultálta az ellen értéket.Arról nem is beszélve, h egy felsőt beszéltünk meg cserének, amiért el is küldtem a címemet, a vásárló azt mondta h feladja azóta se kaptam meg. ja meg arról nem is beszélve, h sima levélnél nem adnak igazoló szelvényt, de mindegy!! Csak ajánlott küldeménynél... de mindegy szerintem gondolja át mindenki!! vigyázzon vele mindeki, én úgy gondolom,"álszent ember" nagyon sok van a világon!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.