abdulx_a (120) 98.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 122 | 128 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 131 | 138 adásvétel |
| Az eladóként kapott 97 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1698361.hyper89 (99) (Vevő)
Negatív
2012.11.16. 21:23:07
1660692218
Nem időközben fogytál ki, hanem miután megegyeztél velem, a barátnőd állítólag a tudtod nélkül eladta másnak..közben vaterán fenn volt egy ugyanilyen óra, ami szintén elkelt.. akkor a barátnődnek két ugyanilyen eladó órája volt vagy mi??? Jah meg így hirdetted: sok féle órát be tudok szerezni stb.. az "enyémet" korrekt módon eladtad másnak, szerezni meg nem tudtál helyette..??? Nem ajánlak semmiképp sem!!! NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Élve a megtekintési joggal, végül nem vásároltam meg a terméket. Ettől még nem kell személyeskedni.
Másik fél: Megtekintési garanciát vállaltam, de az nem arra vonatkozik, hogy megnézi a vevő, a termék megfelel,
majd telefonon engedélyt kér a kedves feleségétől, aki elutasítja a vételt.
A megtekintési garancia arra vonatkozik, hogy ha elhalgatott probléma van a termékkel akkor elálhat a vevő! Kihangsúlyoznám, hogy a termék hibátlan!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
