bugar10 (5) 85.71% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem ajánlom senkinek vele az üzletet!!Igazi kukacoskodó féreg. Makulátlan,használt mobilt akart venni egy 1Ft-ról indított aukción. Ezen a telefonon csak pár használatból eredendő kisebb karc volt,ami a képeken is látható volt. Ütött-kopottnak titulálta,ami persze nem igaz. 29ezerért LG Arenat nem hogy újat nem kapsz,de még használtat sem. Gyorsan adott egy aljas negatív értékelést,hátha másnak se lesz kedve megvenni ezek után,de ez nem jött össze. Nem is értem miért lehet 18év alatt Vaterázni?!
Másik fél: ............................................................................................................................................................Bla-Bla-Bla-Bla........................................................................
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
