135038.danniska_a (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
50% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: kisbér
Regisztráció dátuma: 2006.10.27.
Utolsó belépés: 2009.06.24. 09:29
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Nem fizette ki az elkuldott termeket. Azt allitotta hogy rossz az alaplap pedig jo. Felajanlottam hogy kuldok masikat, de ezt nem fogadta el. Kiderult hogy valojaban meggondolta magat. Az alaplapot visszakuldte, de a postakoltsegemet nem teritette meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem tudom, mit gondoljak.Még a licit befejezésénél jelentkezett azóta viszont egyik e-mailemre sem reagált.Tíz nap alatt öt e-mailt küldtem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.