1359181.smire465 (84) 97.73% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A termék megérkezett de teljesen nem olyan állapotban van mint ahogy smire465-ös személy pontosabban Nagy Zsolt állította mert az egész blokk használhatatlan mivel a főtengely megvan szorulva és ő közben még a postai átvétel után telefonon is azt állította hogy teljesen üzemképes, egyértelmű hogy hazudott és nem megbízható.Aztán a telefont még csak fel sem veszi mert tudja hogy használhatatlan terméket küldött el. Minket csak 20 ezerrel vágott át de lehet hogy nem mi vagyunk az utolsók neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ne üzleteljetek vele.gagyit ad el,és utána még ő háborog.nem jó biznisz,csak elbukod a pénzed.inkább hagyd ki...
Másik fél: az igazság az ,hogy egy működőképes lámpát adtam,de még az árát is vissza adtam és a lámpát nem küldte vissza ,úgy hogy kettőnk közül ki a csaló.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
