belinea77 (232) 97.54% felhasználó összefoglaló oldala

97.54% pozitív visszajelzés
(238 Felhasználó adta)
97.54% pozitív visszajelzés
(238 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 237 307 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 6 7 adásvétel
0 0 252 323 adásvétel
Az eladóként kapott 86 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Gyermely
Regisztráció dátuma: 2009.08.12.
Utolsó belépés: 2017.01.14. 09:39
Inaktív!
4 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

macilaci09 (500) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.11.23. 12:36:25

Termékkód

1654095191

A kedves vevő az október 15-én megnyert pulcsi árát és a postaköltséget november 5-én "méltóztatott" átutalni. Az oldalamon le van írva, hogy 1 héten csak egyszer jutok el a postára. A csomagod fel lett adva, de mivel simán kérted, semmilyen papírt nem kaptam róla. Szégyelld magad, hogy gyanúsítgatsz! Mindenkinek feladtam a csomagot és még soha sem volt ilyen panasz!!! Türelmetlen, arrogáns alak. Nem ajánlom senkinek!!!
Másik fél: Nekem nincs miért szégyellni magam.Te vagy,aki nem válaszoltál az e-mailekre,nem veszed fel a telefont! Nézd meg az értékeléseid,nem én vagyok az egyedüli aki arra panaszkodik,hogy nem küldöd a terméket és a pénzt sem utalod vissza!De TE persze bosszú negatívval válaszolsz,holott én fizettem neked,én igyekeztem veled a kapcsolatot többször is felvenni.Akkor miért is adsz TE negatívat?DE MINDEZ TÉGED MINŐSÍT,MIND EMBERILEG,MIND ELADÓKÉNT!DE EGYSZER CSAK MAJD KITESZIK INNEN IS A SZŰRŐD!!!!!:))))))

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

tyna_2007 (911) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.04.14. 08:33:34

Termékkód

1565413115

A vásárlást követően azonnal kértem az utalási adatokat, de az eladó a nem adta meg, helyette különböző linkeket küldött termékeit ajánlva.Majd egy hét múlva KÖVETELŐZŐ hangnemben az utalást erőltette, úgy hogy a szlaszámát még mindig nem tudtam. Mivel olvasva az értékeléseit láttam, hogy ezt nem csak velem játszotta már el, és utána milyen kifogásolható árut küldött, így én nem szeretnék ugyanígy járni, nem szeretnék vele további kellemetlenséget így nem szeretnék ilyen eladótól vásárolni. NEM
Másik fél: Egyszerűen megkérdeztem mikor utalja a pénzt.Egyetlen kérdés volt,nem volt sértő,sem bántó. Mivel licitálni tud,fizetni nem,így a kérdésemre negatívval értékelt! MIÉRT LICITÁLSZ HA NEM TUDSZ FIZETNI????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kisbeka01 (55) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2011.05.30. 15:10:29

Termékkód

1444785773

A"kedves"eladó számlakérési mailomra a többi termékét ajánlgatta,írtam köszönöm csak a megnyert terméket kérem!választ nem kaptam,újból kértem a számlaszámot,hogy rendezhessük a megnyert terméket,ő felháborodott,2hét múlva kaptam választ,a termékre még 2hetet vártam!NEM ajánlom,a ruha nem felel meg a leírásnak és az eladó is inkorrekt,barátságtalan!
Másik fél: ÉN NEM HÁBORODTAM FEL,TE VARIÁLTÁL A POSTAKÖLTSÉGEN VAGY MÁR NEM EMLÉKSZEL???MEGVANNAK A LEVELEID IS!A RUHA PEDIG GYÖNYÖRŰ SZÉP ÉS ÚJSZERŰ,EGYÉBKÉNT 1 FT-ÉRT KAPTAD MEG!!!!!VISZONT HA NEKED NEM FELELT MEG,MIÉRT NEM SZÓLTÁL NEKEM????HIDD EL VISSZAVETTEM VOLNA!!!VAGY TALÁN 1 FT-ÉRT OLYAN JÓ VÉTEL VOLT,HOGY ÖRÜLTÉL,HOGY INGYEN HOZZÁJUTHATSZ!!? MINDENFÉLE HAZUGSÁGOT HORDASZ ÖSSZE,SZÉGYELD MAGAD!nEGATÍVVAL ÉRTÉKELNI EGY LEZAJLOTT ÜZLETET NEM LEHET,MAX SEMLEGESSEL!EZ BOSSZÚNEGATÍV,MERT SEMLEGEST ADTAM A MODORTALAN LEVELEID MIATT!SAJNÁLLAK,HOGY CSAK ENNYI ÖRÖMÖD VAN!!NINCS HELYED A TESZEN SEM A VATERÁN,MERT TISZTESSÉGTELEN VAGY!JELENTETTELEK AZ ADMINOKNÁL IS! SENKINEK NEM AJÁNLOM,HA NEM AKAR NEGÁT

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

varmik7 (26) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.09. 22:43:48

Termékkód

1142239716

A vevő az aukciót július 18-án nyerte meg. Sajnálom, tovább nem tudok várni, mivel a mai napig egyetlen levelemre sem kaptam választ..
Másik fél: Egyetlen levelet sem kaptam tőled!!!!!!!!! Szerintem egy 1 Ft-os tételért nem korrekt negatívval értékelni,főleg hogyha nem jön át a leveled !!! Gondolkodni,aztán cselekedni!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szentvad (121) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.07. 06:32:30

Termékkód

1141471540

A megnyert terméket hetek óta nem fizette ki.
Másik fél: A lezárult licit után folyamatosan tartottuk a kapcsolatot.Jeleztem neked,hogy mikor tudok utalni és erre negatívval értékelsz. Nagyon nem korrekt viselkedés,pláne,hogy MANIPULÁLOD A LICITEKET!!!! NEM AJÁNLOM MÁS NEVEKKEL RÁLICTÁL!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szentvad (121) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2010.08.07. 06:30:54

Termékkód

1141471666

Nem fizette ki a megnyert kabátot.
Másik fél: lezárult licit után folyamatosan tartottuk a kapcsolatot.Jeleztem neked,hogy mikor tudok utalni és erre negatívval értékelsz. Nagyon nem korrekt viselkedés,pláne,hogy MANIPULÁLOD A LICITEKET!!!! NEM AJÁNLOM MÁS NEVEKKEL RÁLICTÁL!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

14918770.oszvaldvilmos (14) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2009.12.15. 18:41:40

Termékkód

794687450

A pénzt elutaltam, de az árú a mai napig nem érkezett meg.
Másik fél: A licit végén elküldtem neki a fizetendő összeget,aminek csak egy részét utalta át.Majd 3 hétig vártam a különbözetet mire végre utalt és negatívval értékelt.A nadrág postázva.ÉN ÍRHATTAM VOLNA NEGÁT,KAPJ A FEJEDHEZ!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.