126marcsi (243) 98.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 246 | 365 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 256 | 383 adásvétel |
| Az eladóként kapott 24 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mveronika92 (7) (Eladó)
Negatív
2015.01.02. 12:52:29
1910104220
A telefont előbb eladtam, elfelejtettem letörölni, a vevő korrekten járt el az adás-vételben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vevő utólag drágának találta a licittel megnyert terméket, és ezzel az indokkal eláll a vételtől.
Aki teheti jó messzire kerülje mint vásárlót . kíváncsian várom az értékelését ,van e képe ezek után nekem is negatív értékelést adni
Másik fél: Először is tegnap ütöttem le a terméket,és rögtön felvettem vele a kapcsolatot,elnézést kértem,és közöltem kifizetem a termék feltöltési költségeit, mert elálltam vásárlási szándékomtól. A vatera szerint ez semlegesre értékelendő. TESSÉK IDÉZEM: "....vagy a tranzakció nem jött létre a partner nem kellő körültekintése, hiányos információi vagy egyéb miatt."Indokom:utolsó 2 percben csatlakoztam a licitbe, és a villámárt látván, és hogy hol tart az aukció gondoltam milyen jó vétel.Új ára a terméknek 1550ft,miért vegyem meg postával együtt 3000ft-ért?.Ez egy piactér nem 3X árat állítok be villámárnak, hanem bolti ár alá megyek.
Ez a vásárló megtévesztése.Mindenki figyeljen oda,vannak csalók!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Linda-000 (410) (Eladó)
Negatív
2012.05.02. 11:11:31
1565521895
A termékért nem is jelentkezett csak elküldte a semleges értékelést, miután kértem, hogy vonja vissza hisz még csak fel sem vette velem a kapcsolatot. Ő már elküldte az értékelést. A minimum az lett volna, hogy írsz, hogy bocsi de mégsem kérem, és pozitívan értékelsz.
Másik fél: A hölgyeménnyel felvettem a kapcsolatot emailben,(A termék figyelmetlenség miatt lett leütve.), és semlegesre értékeltem, mert nem történt meg az adásvétel. Miért adtam volna pozitív visszajelzést????? A termék 1 ft-ba került, azaz 0ft-ba gyengébbek kedvéért, ezért akár a kukába is dobhatta volna, inkább köszönte volna meg, hogy lehetősége lehet talán többért eladni azt a terméket, ami a kutyának nem kellett!!!!! Az ilyen előbb olvassa el a vatera szabályzatot, aztán értékelgessen.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
