vadlazac_v (-1) felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Mielött kifizette a terméket,telefonon is tájékoztattam,biztosan dvb-c szolgáltatása van-e mert csak ahoz használható a készülék,amire határozott igennel felelt.Valamint,hogy mpeg2-es a készülék és tökéletesen alkalmas a dvb-c vételére ahogy ezt a hirdetésben is részletesen leírtam.Majd elkezdett hazudozni,hogy én mpeg4 készüléket mondtam+kiderült,hogy valójában DVB-T szolgáltatása van.Fel is hívott,elnézést kért a tudatlansága miatti vádaskodásért.Majd semlegesen értékel nem korrekt jelzővel...
Másik fél: A kábel szolgáltatóm(kis helyi szolgáltató) nem közölte a a sugárzás modulációját!
Ezért kerestem logikusan DVB-C adás vételére alkalmas beltéri egységet! Megfelelőnek tűnt a az ajánlott készülék. Telefonon felhívtam az az eladót, kérdeztem, hogy az MPEG-4 dekódolást tudja-e? a válasz igen volt. Ez az aug. 20.-ai ünnepekre esett.Kedden bementem a szolgáltatóm irodájába ahol közölték, hogy ők a digitális sugárzást DVB-T modulációval továbbítják, nem DVB-C-vel. Ekkor már folyamatban volt a vásárlás, felhívtam az eladót, közöltem vele a fentieket, vis major eset, átveszem a készüléket, de változatlanul sérelmezem
az MPEG-4 hiányát!
A továbbiakban az esetet magánúton kívánom rendezni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
