Kissnemarti (6) 68.75% felhasználó összefoglaló oldala

68.75% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
68.75% pozitív visszajelzés
(11 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 11 11 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 5 5 adásvétel
0 0 18 18 adásvétel
Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Ábrahámhegy
Regisztráció dátuma: 2010.05.23.
Utolsó belépés: 2012.08.23. 16:27
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

szilus019 (6) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.09.18. 16:33:35

Termékkód

1632978995

Átutaltam a pénzt és nem kaptam se telefont se vissza a pénzt,ugyhogy a rendőrséghez fordultam.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

boxer4c (425) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.09.09. 10:23:58

Termékkód

1634478920

Az eladó nem ír, nem reagál az általam írt levélre, így nem tudtam átvenni a megrendelt terméket!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

TelekiTamas (42) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.08.31. 14:42:26

Termékkód

1631199002

A telefon a mai napig nem érkezett meg! A vételárat nem utalja vissza, csak terel! Az ügyben rendőrségi feljelentést tettem, mint az előttem szólók!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Oldboly66 (575) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.08.31. 12:12:35

Termékkód

1626874751

Az eladó csak ígérgetett de semmit sem tartott be. Az árút sem és a pénzt sem kaptam meg. Rendőrségi feljelentés megtörtént. A pénz visszautalása esetén visszavonom a feljelentést!!! Kérek mindenkit akit átvert tegye meg a feljelentést ne várjon tovább!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

retinamarket (471) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.08.29. 19:33:31

Termékkód

1630961354

Augusztus 15-én vásároltam Kissnemarti nevű felhasználótól egy iphone 4 tipusú telefont!A telefon a mai napig nem érkezett meg!Feladásáról az eladó nem tud bizonyítékot szolgáltatni!Az általa megadott csomagszám,még csak nem is létezik!Ködösít,folyamatos ígérgetéseket kapok!A vételárat nem hajlandó visszautalni!Itt is ígérgetések tömkelege van!Az ügyben rendőrségi feljelentést tettem!Ha az eladó megtéríti a káromat,akkor visszavonom a feljelentést és a negatívot is megváltoztatom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.