adamr41 (931) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 926 | 1175 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 943 | 1192 adásvétel |
| Az eladóként kapott 931 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tundevarga (555) (Vevő)
Negatív
2021.03.08. 16:10:25
3007126811
Kérdésemre, miszerint van-e hibája a terméknek, a vásárló nemleges választ adott, még a vásárlás előtt, azt írta, hibátlan. Ezzel szemben egy kopott, foszlott mandzsettájú inget kaptam. Mivel ajándékba így nem adhatom oda, sajnos a kukában végzi én pedig kidobtam az árát. Panaszomra semmiféle választ nem kaptam az eladótól. Nagyon csalódott vagyok és átverve érzem magam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Segítőkész volt, rögtön válaszolt, az utalásig. A rendelt darabokat azonnal postázta. Alaposan voltak becsomagolva. 3 felsőt rendeltem. Az egyik megfelel a képeken látottaknak, hibátlan. A következő is megfelel, egy hibával, hogy lyukas. A 3. terméket már nem sikerült gyorsan beazonosítanom. Egy valaha hófehér pulóver, ami most rózsaszínes árnyalatú.Sok és nem megfelelő mosástól kemény textúrájú, mindenhol bolyhos és ez is lyukas. Rögtön írtam az eladónak, képeket küldtem a hibákról. Nem reagál.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vszaszko01 (604) (Vevő)
Negatív
2018.04.11. 08:45:38
2598115061
Egy igen erősen használt, bolyhos terméket kaptam, pedig direkt rákérdeztem az állapotára. Vissza akartam küldeni, de inkább megkíméltem magam a macerától, de többet nem fogok az eladótól vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
