csikimiki3 (167) 98.27% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 170 | 223 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 179 | 232 adásvétel |
| Az eladóként kapott 68 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
yellowtram (1647) (Eladó)
Negatív
2019.01.02. 10:48:38
2694172196
Többször kerestük levélben és telefonon.A levélváltás is nehézkes volt.Napok múlva válaszolt csak a vevő. Folyamatos ígérgetést kaptunk az utalására.November óta nem küldte a vételárat a vevő.Majdnem két hónapi várakozás után lezárjuk az aukciót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.boszibaba1980 (168) (Eladó)
Negatív
2013.03.20. 19:46:16
1725531824
Vevő kérésére lemértem a termék belső talphosszát 2x is. Mivel úgy látta,hogy jó lesz neki,így leütötte,utalt és meg rögtön postáztam. Rá 2 napra durva levélben követelte vissza a pénzt,mert kicsi lett a cipő,és én mértem le rosszul.
Ez pl ő írta:na elmész te a jó anyádba szarházi tanulj meg mérni és mérőszalagot használni
Másik fél: A levelem nem volt durva normál hangnemben jeleztem hogy nagyon nem tud mérni mivel lemértem és 17cm kértem hogy adja vissza a pénzt erre ő:Mivel nem bolt vagyok,hanem magánszemély,így nem áll módomban visszavenni sajnálom.
Nem vállaltam rá garanciát.
Erre volt a durva válaszom mert ez nagyon nem korrekt valótlant állít és utána nem hajlandó vállalni a felelősséget ja és biztos hogy egyszer sem mérte le mert a szabócenti 17 cm-ert mutat amit nem lehet elnézni 17,5-18-nak. Igazi szemét eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LeslieKiraly (1776) (Eladó)
Negatív
2012.03.01. 10:39:34
1540351319
A vevő megvásárolta a biciklit elküldtem vatera futárral.. utána jelentkezett hogy rossz az első gumi, és szeretne egy új gumit helyette.. sehol nem adnak garanciát használt terméknél a kopó alkatrészekre. Közben sikerült beszereznem egy használt de kb. 80 százalékos gumit. oda akartam adni. De a vevő türelmetlen volt és bosszú negatívot adott. Amúgy a gumi csak el volt öregedve több hajszál repedés volt rajta de ettől még nyugodtan használhatta volna..
Másik fél: Nem új gumit kértem csak azt, hogy valamilyen formában kompenzálja ezt a hibát, garancia nem is kell csak fel kellett volna tüntetni hogy eldobós az első gumi és szerintem 6-8 nap levelezés nem utal türelmetlenségre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
