bauerevi (164) 98.81% felhasználó összefoglaló oldala

98.81% pozitív visszajelzés
(166 Felhasználó adta)
98.81% pozitív visszajelzés
(166 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 166 188 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 170 192 adásvétel
Az eladóként kapott 82 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Kozármisleny
Regisztráció dátuma: 2010.01.20.
Utolsó belépés: 2020.11.21. 10:04
Inaktív!
3 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

vtechjatek (440) (Eladó)

Vélemény

Negatív

Dátum

2013.04.13. 12:33:30

Termékkód

1709533655

Hát vannak ilyen vevők akik szeretnek negatívat osztogatni. Igaz nem kapta meg a játékot, mert a postán eltűnt de sajnos ezt nem értette meg. Igaz kártérítést kaptam a postától de a negatív itt virít ....:-( A pénzét visszautaltam az utálás díj összegével és a tranzakciós adóval!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék a postán elveszett
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

wpvideo (143) (Vevő)

Vélemény

Negatív

Dátum

2012.10.07. 04:55:28

Termékkód

1650368093

A csatt botrányos minőségű volt. Amint a kislányom (5 éves)kibontotta összes dísz le esett róla. Próbáltam a partnerrel egyeztetni, hogy küldjön egy másikat, de váltig állította, hogy a csatt tökéletes volt. Azóta is szomorú a kislányom a csatt miatt és nyaggat, hogy neki pont ilyen kell. Mivel nem járok a kínai piacra ezért sehol nem kapok ilyen csatt. Ezért adok negatív értékest
Másik fél: Kikérem magamnak ezt a negatív értékelést.. A csatot tökéletes állapotban adtam fel egy buborékos borítékban..így ha megsérült a termék, nem engem kellene hibáztatnia, hanem a magyar postát.. Ennek ellenére felajánlottam, hogy kérek egy bankszámlaszámot és visszautalom a termék árát.. erre semmiféle választ nem sikerült kapnom csak egy negatívot.. Ebből mindenki levonhatja a megfelelő konzekvenciát.. Ezt természetesen és a levelezésünket a mai nappal át is fogom küldeni a tesz-vesz részére.. és kérni fogom a negatív értékelés törlését!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.