maris1969 (14) 93.75% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Le ütöttem a terméket megvételre erre az eladó azt írta válaszul sajnálja már eladta...
Számomra ez negatív mert nagyon szerettem volna ezt a terméket és így hogy leütöttem számítottam is rá..
addig ne adja el a terméket másnak míg nem veszi le a vateráról...
Másik fél: Köszönöm a "pozitív" értékelését.
Bizonyára elkerülte a figyelmét a hírdetésem szövegében egy mondat, ami az alábbi volt:
"Kérem leütés előtt szíveskedjen érdeklődni".
Ami számomra annyit jelent, hogy mint a legtöbb eladó több portálon is próbáltam a termékemet hírdetni. Ezért kértem a vevőjelölteket, hogy érdeklődjenek. Sajnálom, hogy ez a fontos mondat elkerülte a figyelmét és ezért negatív eladónak minősített.
Kérem azentúl a hirdetéseket figyelmesebben olvassa el, és azután írjon véleményt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
