keserueszter (7) 88.89% felhasználó összefoglaló oldala
88.89% pozitív visszajelzés
(8 Felhasználó adta)
Lakhely: Felsőnyék
Regisztráció dátuma: 2010.11.13.
Utolsó belépés: 2014.11.09. 14:10
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A vevő jelentkezett emailben, postázást kért és a pénz utalásához adatokat, majd hosszan nem jelentkezett és a pénz sem érkezett meg. Küldtem emialt, és érdeklődtem, hogy hol tart az utalással, majd ezt a választ kaptam: "Szia. Meggondolta magam, nagyon sajnálom. Azért köszönöm." Ez szerintem nem korrekt elintézési mód. Először kellett volna gondolkodni, de legalább jelentkezni, és nem az én megkeresésemre odalökni pár mondatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kérte a terméket.