16928806.kisgolyok (0) 50% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Telefonon napok után lehetett elérni. Csak hiteget, ígérget. Nem ajánlom senkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő a megbeszélt napon nem jelent meg. De még arra sem vette a fáradtságot, hogy jelezze nem tud jönni. Aznap hívtam, de nem értem el. Majd másnap újra felhívtam és akkor sem vette fel. Nem tudok tovább várni, mert költözés miatt sürgősen el kell adnom a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Többszöri megkeresésemre sem sikerült időpontot egyeztetni az átvételt illetően. Ígéreteket a visszajelzésre, amik nem történtek meg kaptam. A késő esti éjjeli emaileket leszámítva nem volt kommunikáció. Sajnálom én nem tudok tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kalocsai855 (2) (Eladó)
Negatív
2018.05.24. 01:10:58
2621786597
Az áru átadása meghiúsult, mert a vev? a megbeszélt idöpontban nem jött el a termékért. A telefont nem vette fel, üzenetre nem válaszolt. Hetek teltek el, hogy újra jelentkezett emailben. Mivel a termék eltávolitása sürgös volt, hely hiány miatt, (amit egyébként a hirdetésben jeleztem) nem tudtam a megbizhatatlan vevöre várni és elajándékoztam a heveröt. ?rt?kelés, abszolut negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.