zoltankemp (37) 93.02% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő vélhetően nem olvasta el a hirdetésben szereplő, a kép illusztráció a termékről feliratot, majd licitált a termékre. Viszont e-mailen nem lehetett elérni, és telefonon sem tudtam közvetlenül elérni, csak a testvérét akié a vatera acc. Mivel ő azt mondta, hogy napokon belül felkeres, ami nem történt meg, nem várok tovább. A terméket újra meghirdettem. Még akkor is, illik egyeztetni, ha ez nem jött össze pláne, hogyha lehetőség van arra is, személyesen elálljon a termék megvételétől!!!...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hála Istennek 4 évente sodor az élet az utamba egy-egy ilyen félkegyelmüt! Május 08-án leütötte az érmét, 14-én kifizette, 15-én ajánlva-elsőbbséggel feladtam neki amit email-ben jeleztem is még aznap , május 30-án én kérdeztem rá, hogy mi van az érmével, amire kinyögte, hogy állítólag nem kapta meg. Ha 1000,-ft-ért képes vagy erre, akkor rossz belegondolni, hogy milyen jellemű ember vagy, együttérzésem a családnak !!!!!!!!!!!!!! TILTÓLISTÁS !!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szerencsétlen félnótás !!!!!!!!!!!! Aki szereti a korrekt, gördülékeny ügymenetet, az feltétlenűl kerülje el !!!!!!!!! A veterát nem z ilyen jellemgyenge emberek számára találták ki, sorsa tiltólistaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1812040.salmo36 (545) (Eladó)
Negatív
2012.05.21. 19:59:41
1565784653
Nagyon ritkán adok negatív vissza jelzést, néhány nap, és már lassan 60(!) nap telt el a vásárlás óta, azzal hitegetett, hogy nem tudja kifizetni, de majd a jövő héten.., igaz én voltam a buta, mert nem kérdeztem meg, hogy melyik évben. Szóval az én termékem leütése óta, több mindent vásárolt, amit ki is fizetett, ezért kap negatívot tőlem. Ha rögtön jelzi, hogy nem tart rá igényt, semmi gond nem lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
